reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Karola ja mylam butelki w mocno goracej wodzie dokladnie i przelewalam wrzatkiem, bez zadnych plynow!

Iws no takie dni sa naprawde potrzebne jak ten moj z przyjaciolka! ale dzisiaj spotkala mnie kolejna niespodzianka! dziadki zabrali male na wies do rodzinki, na caly dzien! nie chcialo mi sie jechac a tak mnie glowa boli od wczoraj ze szok..okres dostalam ale taki bol masakryczny, tabletki nie pomagaja i mi je wzieli zebym odpoczela. M wykorzystal moment i z kolegami na skuter wodny poszedl a ja postanowilam w domu zostac bo nie mialam ochoty na sloncu siedziec. I co robilam? sprzatalam! porzadek zrobilam wkoncu w ciuszkach malych, odlozylam kolejne za male..podlogi poodkurzane, pomyte, nawet mialam czas polezec i film obejrzec i wykapac sie:)a dziewczynek dalej nie ma! za ok. godz maja wrocic:)
Tak sobie mysle ze jak juz pojde do pracy wkoncu to sie to skonczy..i troche mi zal bo dzieki mamie to naprawde moge miec luzu troche..a tak to juz bedzie praca, dom i koniec:/ale sa dobre i zle strony wiadomo:)tak jak to ze lepiej wlasnie sie wykorzystuje ten czas z dziecmi, ja dzisiaj to juz tak steskniona za nimi! nie wiem jak dziadki to zrobili ze je zmeczyli ale dzwonila mama i spia drugi raz! i to teraz..ciekawe kiedy pojda spac..strach pomyslec!

Gastone zapewne to zabki. U nas dopiero teraz sie uspokoilo..ale lepiej nie chwalic dnia przed zachodem slonca bo piatki zaraz beda isc!:/
Mysle ze na miejscu tych ludzi to ja juz dawno bym sie powiesila:D

Patrzalek gratulacje! witaj wsrod umeczonych ale jakze szczesliwych podwojnych mam!:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patrzalek suuuper...GRATULUJĘ!!!!!!!!! super waga dzieciaków..... ja jeszcze 2-3 tygodnie i dołączam do was....yuupiiii!!!!
 
Kurczę dziewczyny znów mam problem z ładowarką do kompa,spaliła się:-(Zaraz mi komp siądzie i koniec.Jest na gwarancji,wiec jutro wysyłam ją do Polski,ale przez jakiś czas nie będę dostępna...Trzymajcie się cieplutko...
 
Moni bywa...wracaj szybko!

patrzałek gratulacje!! No to teraz się zacznie:-D

Ale kolejka się ustawiła za Patrzałkiem - będzie wysyp maluszków! Super!

Ania widzę że twój odpoczynek polega na tym samym na czym polega mój. A może ja już nie potrafię odpoczywać? Cieszę się na nasz wyjazd bo przez dwa tygodnie nie mam zamiaru nawet sprzątać hotelowego pokoju!

Ja też miałam fajny weekend, w sobotę robiliśmy "prażonki" - słyszałyście o czymś takim? To regionalna potrawa ze śląska zwana też kociołkiem - prościzna a jaka pyszna! Przyjechali do nas znajomi z 1,5 rocznym synkiem więc wszyscy mieliśmy zajęcie i ganialiśmy za dziećmi. A wczoraj wreszcie udało mi się kupić buty. Wybrałam w końcu elefanteny. Byłam w Bartku ale tam już same kolekcje na jesień, no i ta cena - za parę 179zł! Stwierdziłam że Bartka dostaną na zimę. Elefanteny są całkiem, całkiem...
 
patrzalek gratuluję
yenefer słyszałam o tej potrawie i chyba na dniach ją zrobię( pierwszy raz ), a robiłas ja na ognisku czy w domu na gazie? bo słyszałam ze podobno najlepsza na dworze na ognisku robiona :)
 
reklama
Do góry