reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Zoska ja za te nocniki placilam jakos po 25f. Nie chcialam takich najzwyklejszych ale tez nie chcialm grajacych- przypadkowo jakos trafilam na nie w sklepie internetowym. No i nie zaluje ze je kupilam:tak:
bo widze ze dziewczynom jest bardzo wygodnie na ..rzeczywiscie ta zdejmowana czesc do siedzenia jest mieciutka.

justys..ja wiem czy osobna...?? One zajmuja tyle samo mniejsca co i te zwykle.
Pozatym u nas male sikaja i kupkaja prawie zawsze w jednym czasie wiec jest mus miec dwa nocniki:sorry2:
Moje dziewczyny tez sie obsluguja same- wolaja tylko mame jak jest "grubsza" sprawa zeby im dupcie wytrzec, a tak podcieraja sie same.
A w nocy juz nie uzywamy pieluch od kilku miesiecy :tak:
 
reklama
Jola a z jakiej firmy sa te nocnki? Bo ja dla Maxa mialam ten FP i te famfary mnie dobijaly acon zamiast sikac to dotykal czujnika i mowil Juz! :-))) Te twoje sa super:-)
 
U nas zanim dziewczyny załapały do czego w ogóle nocnik służy wchodziły nóżkami do środka żeby usłyszeć muzyczkę:-D ale na szczęście można to wyłączyć..jednak przy nauce siusiania im akurat to pomogło bo się bardzo cieszyły..takie muzykalne kobitki mam:tak:
Nocniki Joli..tzn Ali i Amelki..:-)faktycznie rewelka..:tak:
 
hey
no moi chlopcy tez sie roznia Bartek pije 90 ml a Maciek 120 i widac to po wazeniu (byłam wczoraj na szczepieniu) Bartek 5700 a Maciek 7200

mam pytanie jak wazyły wasze pociechy? juz sprawdzilam Macka i miesci sie na siatce ma najwyzszy centyl ale troszke sie martwie, bo dziwnie to brzmi w 3 miesiacu niemowle wazy ponad 7 kilo i nie wiem czy martwic sie ze bedzie otyły?
 
ok juz poczytalam to ze tyle wazy nie znaczy ze bedzie otyly :) i znalazłam tabele na poczatku sie tyle przybiera uff uspokoilam sie wczoraj nie mialam zbytnio czasu na szperanie w internecie bo chlopcy jacys marudni byli
 
Tych nocników teraz to do wyboru do koloru! Jakbym takie dwa trony przyniosła do domu to mój mąz by pewnie stwierdził, że zwariowałam. Moje czasem potrafia sobie nocniki na głowę założyć i spacerowac po domu także jak widac nocniki służa tez do innych rzeczy.

Dziewczyny z dziadkami czują się świetnie. Dziś ostatni dzień. Wczoraj Julka jak mój tata pojechał do sklepu to tak zaczęła płakac że wyszedł, że mama musiała ja pare minut uspokajać. A Maja drugi dzień nad ranem wylądowała w łózku u moich rodziców bo zaczęła płakac - jeszcze się rozleniwię jak pojadą! - Kładzie się na piersi mojej mamy a nogi zakłąda na głowę mojego taty i tak śpi. :) To jest mały czort!
Już prawie codziennie płacze nad ranem i zasypia od razu w normalnym łózku - czy to jest sygnał, że nie chce już spac w łóżeczku?
 
reklama
Mam 26 lat. Chorowałam na PCO i zresztą do tej pory też. Po 5 latach starań w lipcu 2010 roku zaszłam w ciąże miałam termin na 2 kwietnia 2011 roku ,ale chłopkom się pospieszyło i urodzili się 7.3.2011 roku w 36 tygodniu ciąży przez cc. Alan ważył 1860 i mierzył 47 cm , a Emilek 2540 i mierzył 50cm. zdjęcia postaram się wrzucić dzisiaj , albo jutro ,bo na razie jak wejdziesz w galerie to te pierwsze bliźniaki to moje chłopaki.
 
Do góry