reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

witam teraz ja dolaczam do grona rozpakowanych mam.W czwartek na swiat przyszly moje blizniaki Daria 2130 i Kubus 2170 nadal lezymy w szpitalu bo Daria wlasnie zabrana zostala do naswietlania gdyz ma wysoki poziom bilirubiny i spadla troche z wagi wazyla 2060 a dzis 1040 mam nadzieje ze to minie i szybko przybieze cialka bo bardzo chcemy juz do domku.
 
reklama
dzieki bura mam nadzieje ze niebawem to nastapi bo mam juz dosc ale zdrowie malej najwazniejsze utorowala droge swemu bratu i przyplacila to sdrowiem bo przez 12 h podlaczona byla pod respirator ogolnie juz jest ok ale teraz ta zoltaczka i musi rosnac zaczac mam nadzieje ze do konca tyg wyjdziemy

 
Biedna malutka! Ale teraz już będzie wszystko ok, szybko wyjdziecie do domku. A w którym tyg. urodziłaś? Waga niezła jak na bliźniaki :)
 
witajcie
witam nowo rozpoakowane mamusie
przeleciałam pędem po łebkach cieszę się,że jakoś się macie
moje robaki dają w kość mało śpią + kolki hm dużo by pisać, do tego kiepska pogoda, ale pocieszam się,że moze być gorzej
to moje maluszki
Zobacz załącznik 240294

Jutro wpadnie druga babcia to może nadrobię, pozdrawiam
 
witam teraz ja dolaczam do grona rozpakowanych mam.W czwartek na swiat przyszly moje blizniaki Daria 2130 i Kubus 2170 nadal lezymy w szpitalu bo Daria wlasnie zabrana zostala do naswietlania gdyz ma wysoki poziom bilirubiny i spadla troche z wagi wazyla 2060 a dzis 1040 mam nadzieje ze to minie i szybko przybieze cialka bo bardzo chcemy juz do domku.
OMENA Gratuluję i zdrówka dla malutkiej życzę:-)
 
OMENA - wielkie gratulacje i powodzonka
Fajnie że parka. Powiedz mi a wiesz ile bilurbiny wyszło. Pytam, bo mój Kamilek jeszcze ma zółtaczkę robiłam badanie krwi na bilurbine i wyszło 10.



Paulinka
ticker.php
 
reklama
Nieststy nie wiem nie powiedziala lekarka ale mala jest zolciutka i dostaje kroplowke na oczyszczenie krwi z bilirubiny takze napewno ma jej sporo.Po ilu dniach udalo wam sie wyjsc ze szpitala dziewczyny??

 
Do góry