reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witam dziewczyny widze ze nowy wątek poszedł w ruch :) Anula bidulko wspoczuje Ci ja nie mam pojecia jak to zrobic z tym zbieraniem moczu?? Jak bylism w Centrum Zdrowia dziecka to widzialam ze dziewczyny z coreczkami dostaly te woreczki zalozyly i dawaly duzo pic no i oczywiscie caly czas nosily pionowo na rekach az cos polecialo, ale zle byly strasznie bo dlugo sie schodzilo zanim cos nalecialo.Tak ze ciezka sprawa.
Teraz pytanko do dziewczyn z Uk kochane chce kupic na stronie amazon.uk wozek i napiszcie mi jezeli cos wiecie jak te zakupy wygladaja i czy niema jakis wiekszych problemow z tą strona.
Pozdrawiam.
 
reklama
anula ja też mam ostatnio problemy z pobieraniem moczu. I wcale z chłopcem łatwiej o dziwo nie jest :baffled: odrywa mi ten worek przez ubranie nawet i nasikać nie chce. Tosia bardziej toleruje ale co z tego jak do woreczka trafia jakies 10 % siku. Reszta poza... Nie mówiąc o tym że mocz na posiew nie powinno się pobierać do woreczka tylko do kubeczka środkowy strumień:confused:

u nas jakiś sajgon mały ostatnio. Dzieciaki marudy straszliwe. Raz jeden buczy co po chwile raz drugi. Cholera wie czy jakiś skok czy zęby znowu. a jakies nowe się pojawiają więc może i to.Tosia dopiero dolne dwójki nabyła a Gabryś już czwórki.
Dzieci doskonalą chodzenie, Gabryś to raczej bieganie za to Tosia lepsza we wspinaczce;-)
Tylko jakoś niewiele mówią, prawie w ogóle...:confused:Po swojemu do siebie cały czas trajkoczą ale po naszemu to bardzo mało.Wydaje mi się że Jaś mówił wiele więcej. A u was mamy roczniaków jak tym gadaniem???????????????

Nabyliśmy nowy wózek, malutki i leciutki :tak: o taki tylko trochę tańszy Wózek bliźniaczy Peg Perego - Sprzedajemy.pl



;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny u nas z gadaniem tez tak sobie mowia ile chca szybko sie ucza ale i tak po swojemu lepiej im mowic :)
husky a wozek chce taki Amazon.com: InStep Grand Safari Double Swivel Stroller, Blue/Yellow: Sports & Outdoors mialam do tej pory 3 wozki i kazdy mial jakies ale. al ten juz mysle spelni moje oczekiwania, tzn ma budki ktore mozna ustawiac nawet zaslaniajc dziecko calkowicie z przodu, po drugie tacki na jedonko duze kola co jest ogromnym plusem bo moje dzieci sa ciezkie i trudno manewrować wózekiem z malymi kolkami wiem bo sprawdzilam na dwoch :D No mam wielka nadzieje ze juz ten bedzie ok :) I co jest najlepsze ze na tym amazonie sa o wiele tansze jak w pl i wysylka gratis dlatego pytam was o opinie :)
 
Witam i ja.
Wrocilam i ogarnac sie nadal nie moge :/
Dzieci po pl tak rozdziadowane ze szok :/ do tego od tygodnia zab mnie boli, moj dentysta zawalony ze nie ma kiedy mnie wcisnac wiec jade na ketanolu i proboje nie oszalec.
Tomek juz biega, Filip jeszcze sie sam boi, oboje szaleja - male szarancze. Dobrze ze nocki sie nie zmienily :) powoli czas przegotowac sie do szkoly , pogoda fatalna wiec nic sie nie chce.
 
Hej, u mnie chlopaki caly tydzien na zmiane goraczkowaly, w koncu Rorus od dzis na augumentinie bo lekarz nie do konca pewny czy to uszy czy drogi moczowe. Szkoda slow.

Mona pierwszy raz widze ten wozek ale podobny do mojegi nippera. Martwilo by mnie tylko ze ma tylko jedna opinie!
 
Cailina opinia jedna jest akurat przy tym wozku ale czytalam inne opinie przy innych kolorach i bylo ich sporo ,same pozytywne praktycznie, tak ze mam nadzieje ze bede zadowolona :) Wspolczuje z powodu choroby małych. U nas tatus chory mam nadzieje ze dzieci nie zlapia od niego zadnych bakterii. milego dnia.
 
czesc dziewczyny
oj dawno tu mnie nie bylo my po karpaczu ,wyniki wszystkie ok u milenki wiec diagnoza jedna; wczesniak ale nadal jestesmy na sterydach wziewnych wiec mam nadzieje ze juz tak nie zachoruje
musze sie pochwalic ze moj milosz od 4 dni chodzi we wrzesniu konczymy rehabilitacje jestem bardzo szczesliwa ,milenka chodzi z podtrzymaniem bo nadal boi sie sama puscic ale rehabilitantka mowi ze do pazdziernika i tez koniec rehabilitacji
ja tez mam w planach na jesien zmienic wozek bo juz mi ciezko sie go prowadzi
pozdrawiam
 
reklama
Nadszedl dzien milosci :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 24
Do góry