reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Niuleczka ja mialam butelki z Aventu to smoczki wyciagnelam i wsadzilam dziubki kupione osobno. Nadal wygladalo to jak butelka wiec wiekszych protestow nie bylo. Jak rano i wieczorem dostana tak mleko to duszkiem ciagna jakby ze smoczka. Ale tez od 4 miesiaca z takiego dziubka tylko gumowego(bo ten jest plastikowy) pili wode ale tylko mleko duszkiem. Mam kubeczki z TT ale malo Z nich pija w porownaniu, poza tym cos tam w srodku sie poluzuje jak nimi wala gdzie popadnie i wycieka.
 
reklama
dla mnie te niekapki to niewypał jakiś. Cała moja trójka tak samo z nich "pije" więc po jednym zaprzestałam bo to sensu nie ma. Piją przez rurkę, z bidona albo z tych butelek z dziubkiem. Ale najlepsze są te po wodach kubuś water. One są takie jakby niekapki a jakoś z takiego lepiej idzie :tak:;-) I koszt niewiele ponad 2 zł :-) Ale w nocy to bym jednak butle dała bo by mi się potopiły ;-)
 
moi własnie tez sie rwa do picia ze zwykłych butelek z dziubkiem tym wysuwanym ale butla chyba nas szybko nie opusci bo jednak bezpiecznie i przede wszystkim Kubusia to bardzo uspokaja. Jak musze mu zmienic pieluchę to zaraz butla do buzi bo inaczej jest nawiew , a z butla lezy grzecznie i sie delektuje;-) W nocy też nie zastąpiona gdy ryczkowi olkowi na spiocha daję gdy ma swoje senne fazy ryku, a Kuba z kolei jak sie obudzi to 100ml picia i zasypia dalej.
 
W nocy to wszystkie zasady biora w leb byle troche pospac;-).
Moje dwa tak cioraja po betonowej sciezce w ogrodzie tesciow ze kolejna para spodni do wyrzucenia. Zakladam im dlugie bo inaczej kolanska haracza. A latek naszyc nie umie, zreszta chyba by musialy byc ze skory by wytrzymaly.
 
też mam ten problem, mam tyle fajnych jasnych portek ale co z tego jak zaraz do smieci będą:baffled:
cailina - u nas taki ukrop teraz ze nawet na działce moi w krótkich gatkach i niestety kolaniska porysowane a jakie czorne heheh ze domyć ich nie mogę
 
Dziewczyny umnie maly niespodziewany remont sypialnie przenosimy do mniejszego pokoju a naluchom dajemy wiekszy po powrocie namy w planach odwiedzic ikee we wroclawiu trzeba zrobic zakup kilku półek bo nic sie nie miesci i stolik z krzeselkami mamut , oczywiscie sciany na kolor jasny bez jak reszta mieszkania
 
Mati, chcecie im dac wiecej miejsca na zabawe w duzym pokoju? Pewnie madra decyzja, choc remontu przy blizniakach nie zazdroszcze. A u mnie byly krzyki od rana ale zapchalam gadziny owsianka i juz sie grzecznie bawia;-).
 
Cailina do tej pory maluchy bawily sie w duzym pokoju bo u nich nie bylo miejsca a teraz zamieniamy sypialnie z ich pokojem tam bedzie duzo więcej miejsca na zabawki i inne gadzety a w duzym pokoju chociaz bedzie porzadek mysle ze w 1 dzien sie wyrobimy :-) widze ze najbardziej niegrzeczna opcja jesli chodzi o blizniaki to dwoch chlopcow:-):-)
 
Innej nie mialam to nie wiem;-). Ale juz uprawiaja zapasy!
Tescie ida pilnowac 3 miesiecznego dzieck ich corki, ktora to wyjezdza na weekend. Beda do wieczora az ojciec malej przyjdzie z pracy. Co oni tam we dwoch przy malenstwie beda robic? Ogladac tv?;-) nie dziw, ze do pilnowania moich chlopakow sie nie kwapia jak ich dwoch do jednego dziecka trzeba;-). A ja orzynajmniej bede miec wolna chate.

Jutro idziemy na lokalne spotkanie blizniakow. Ciekawe co to bedzie.
 
reklama
Mati - fajnie, że macie jakies wyjście metrażowe bo pewnie macie 3 pokoje, my niestety dwa i jak bylismy sami to było git, a teraz to co chwila sie cżlowiek o cos potyka i ciasno strasznie:-(

Dwóch chlopców to zdecydowanie najcięższy kaliber:tak:
cailina - udanego spędu niegrzecznych blixniaków heheheh
 
Do góry