reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Marta ja chetnie wezme, wojtuś taki ladny jak laleczka. Sama tez ciagle wymyslam z tym jedzeniem, ale one chtenie jedza, agata jest bardziej ku niejadkowi, ale jak sama je to zje sporo, ona jest uparta i tylko sama chce jesc, albo sama, albo wcake. A foteliki do karmienia ostatnio były uzywane chyba wiosną.
 
reklama
Marta ja tam bym nie oddawała takiego przystojniaka, na twoim miejscu prowdzilabym juz zapisy chętnych na synową:-):-)
Ja myslę że musisz WYLUZOWAĆ! Moje dziewczyny np w ogóle nie jedzą chleba, bułek, sporadycznie zjedzą bułkę ale tylko w sklepie:-D Niektóre dzieci tak mają. A czy urośnie? Zapewniam cię że tak! Jeszcze będziesz wspominała jaki był niejadek szykując bochenek chleba kanapek na kolację dla Wojtusia:-D

Z samochodów to ja polecam Mazdę 3:-), niezbyt duży samochodzik, ale też nie jest mały. jogger wchodzi do bagażnika. Bezpieczny i solidny - japońska marka która jest robiona w japoni a nie jak większość w europie. Wcześniej miałam peugota 206 i też sobie chwaliłam, ale jeździłam nim sama. Teraz prędzej 307 bym poleciła. Nic się nie bój, wsiadaj do auta, olewaj wszystkich którzy dają "dobre rady", śmigaj sama i w swoim tempie - tak nauczysz się najszybciej!
 
Gogana witaj:) jestem pelna podziwu, ze dajesz rade z trojeczka i masz takie dobre podejscie:) nie wiem czy dalabym rade..
My tez szczepilismy pentaximem, na szczescie juz koniec tych szczepien:)
Co do imion dziewczynek to moze i dobrze ze zmieniliscie..bo nasze mocno pospolite ostatnio. A Maja to juz wogole..na ur dziewczynek na 6 dzieci byly 3 Majki:D
Co do ubranek to duzo sie pozbylam, pooddawalam, posprzedawalam ale jak zrobie porzadki w szafie i selekcje bede pamietac:)
Jak duze urodzily sie Twoje dzieciaczki i w ktorym tyg?

Gastone wow niezla fura:) super ze jestes szczesliwa, kto by nie byl:) ja mam peugeota 807 i jestesmy zadowoleni jak na razie, nawet dziadki sie mieszcza bo jest 6 osobowy:)

Kasia bilans u lekarza rodzinnego sie robi. Ja dziewczynki zapisalam ale nie wiem czy nie przeniesiemy bo u Mai jakas goraczka sie utrzymuje od wczoraj:/ bez innych objawow!

Marta ja tez Wojtusia moge wziac:D jest taki slodki:)u nas co do jedzenia apetyt dopisuje ale nie na wszystko. Moje dzieci uwielbiaja wszystko co mleczne, kaszki, serki, platki z mlekiem..obiadki mniej, julka samo mieso..majka najchetniej ziemniaki same by jadla..
Ja polecam naszego peugeota 807. Tak wygodne auto, nigdy wczesniej vanem nie jezdzilam ale przy dzieciach to taka wygoda, wysoki jest i nie trzeba sie schylac jak je pakuje co jest dobre dla mojego kregoslupa:)drzwi otwieraja sie na pilota wiec jak dochodze do auta same sie otwieraja:) bagaznik duzy bo na codzien jezdzimy z 4 fotelami a jak gdzies wycieczka z dziadkami np to dokladamy 2.
 
Ostatnia edycja:
onna, dawaj Wojtka do nas na przeszkolenie! (bedzie do pary!) u nas nie ma zmiluj. Wszystko dziala jak w wojsku! porzadek musi byc ;) hihi
Poza tym 3 czy 4 lebki do ogarniecia- to juz powiem szczerze naprawde znaczenia nie ma ;)

anulka, juz gdzies pisalam o wagach dzieci- to tak szybko odpowiem, zebyscie mnie z watku nie wyrzucily za zasmiecanie. Olga, Mikolaj, Amelka- ur w 34tc, wagi odp. 2130, 2030, 1440g.
 
czesc dziewczyny, widzę, że temat samochodów na topie. Ogólnie to wygląda, że wszystkie rozbijacie się lepszymi autami (Gastone świetna bryka). My mamy skromnie forda mondeo kombi wielka, długa krowa ale miejsca też sporo. Jednak z parkowaniem gorzej. Mi się zawsze podobały vany i to, że można więcej osób przewieść. Może kiedyś się dorobimy.

Witam nową mamusię i to potrójną, szacun Gogana szacun :-)
 
Madzia czy ja wiem czy takie lepsze, to zależy czy nowe czy używane :p My mamy jeszcze Nissana Quasqui i to jest nasze rodzinne autko. W sumie nie narzekam, mieścimy sie wszyscy póki co, jest wygodny bo trochę wyższy, dobrze jest wkladac dziewczynki, dobrze wysiadać i wsiadać. Dla mnie samochód musi być przede wszystkim praktyczny a kombi pod tym względem są idealne bo pakowne.

Zapomniałam się pochwalić że w weekend zadałam kolejne dwa egzaminy - jestem coraz bliżej ukończenia studiów, jeszcze tylko 14 egzaminów :))))))
 
pytanie z innej beczki- w weekend mam gosci, chce w koncu uzyc piekarnika ktory sw mikolaj mi przyniosl :) zna ktos jakis dobry przepis na ciasto drozdzowe z kruszonka i owocami??? Piszcie na priva :tak: z gory dziekuje
 
Kasia gratulacje z okazji zdanych egzaminow i zycze dalszej pomyslnosci i swierzosci umyslu :-)

Onna masz racje, ja saczelam jezdzic .. Czekaj.. od wrzesnia chyba 2010 ( ale zlecialo!!!!)
Balam sue koszmarnie, no i teraz znow mam przerwe od maja ( historie z autem znasz)
Wiec znow mnie czeka nowy start ale jus sie nie boje:-)
Tylko znow bede sie uczyc parkowac:-D
 
dziewczyny, w tym roku zupełnie zapomniałam o dniu babci i dziadka!!! Podrzućcie mi jakis prosty, szybki do realizacji pomysł na prezencik - drobiazg. Jak to wygląda u was? W tamtym roku miałam kalendarz ze zdjęciami dziewczynek, ale w tym roku chyba już nie zdążę:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry