reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Jola jaka cukrzyca???? Właśnie doczytałam! :szok: Nie strasz, na pewno nie ma żadnej cukrzycy! Trzymam kciuki! Nie denerwuj się - buziak!!!!

Gosia :-D no to faktycznie macie wszystko:shocked2: Lale też polecam, moje dziewczyny mają taka małą, typu bobas. Miekki tułów a głowa i ręce są gumowe.

Lidka my już dawno nie byliśmy na basenie - wcześniej miałam takie koła ale teraz myślę że kupiłabym rękawki...
 
reklama
doświadczone mamusie mam do Was pytanie, zaczęłam po mału rozszerzać dietę i mala zaczęła mi znowu ulewać po mleku:no:był spokój z ulewaniem ok 3 tyg i myslałam ze już koniec, a tu znów:no:jak na razie wprowadziałam jabłko i marchewkę ze słoiczka w sumie po kilka tylko łyżeczek i sama nie wiem czy może być taka reakcja?i czy to przejdzie i dalej podawać pokarmy stałe czy się wstrzymać?

z góry dziękuje za pomoc
 
Karola moim zdaniem to nie ma wpływu. Moje córy ulewały bardzo długo, dopiero jak usiadły, to ulewanie ustało jak ręką odjął. Rozumiem, że nie zwracają marchewki i jabłuszka?
 
Gemini81 - ulewaj tylko mleko a po jabłuszku i marchewce nic, więc trudno czekam dalej az przejdzie, dzięki a jeszcze pytanie do kiedy maluchy trzeba odbijać po jedzeniu?jak zaczynają siadać czy wcześniej?
 
doświadczone mamusie mam do Was pytanie, zaczęłam po mału rozszerzać dietę i mala zaczęła mi znowu ulewać po mleku:no:był spokój z ulewaniem ok 3 tyg i myslałam ze już koniec, a tu znów:no:jak na razie wprowadziałam jabłko i marchewkę ze słoiczka w sumie po kilka tylko łyżeczek i sama nie wiem czy może być taka reakcja?i czy to przejdzie i dalej podawać pokarmy stałe czy się wstrzymać?

z góry dziękuje za pomoc

Moje dziewczyny przestaly ulewac po 6 miesiacu dopiero... a jesli chodzi o jablko to moje go bardzo dlugo nie tolerowaly mimo ze daje sie go jako pierwsze owoce, ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala z jablka.
 
reklama
olis a jak ta nietolerancja na jabłko u Was wygladała? ja się jeszcze zastanawiam czy te ulewanie to nie po szczepionkach?bo akurat i szczepienia i jedzonko sie zbiegło razem:no:
 
Do góry