reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Podziwiam Was dziewczny! Wy prawdziwe Panie domu dziewczyny jestescie! Torty robicie, paczki pieczecie:D ja to wogole nie bardzo lubie w kuchni przebywac i robie to tylko i wylacznie z koniecznosci. Obiad jest codziennie ale jakies wypieki..o nie! moja mama pracuje w piekarnio-cukierni:D ja np paczkow to nie lubie tych pieczonych w domu. Tylko kupne w lukrze:) wlasnie jem do kawy pierwszego i ostatniego:D a dziewczyny spia..ach kocham ta cisze:)))

Co do tej jajowosci to fajnie byloby zrobic to badanie i sprawdzic. Chociaz mysle ze moze jak beda starsze to bedzie widac..teraz wydaja mi sie zupelnie rozne. Juz jak mialy pol roku i poszlam do ginekologa zlozyc reklamacje! ze chyba jednak nie sa jednojajowe..z biegiem czasu coraz badziej sie w tym utwierdzam. Ale podobno dwujajowe sa genetycznie najczesciej w rodzinie.. a jedno to dzielo przypadku. U nas to napewno przypadek:D

Yenefer robie najczesciej kaszki tak 220ml ale zostawiaja najczesciej z 50-70. Tez daje 2 miarki kaszki do zageszczenia. One wogole malo jedza.. niby juz zdrowe prawie a dzisiaj zjadly: po 170ml kaszki rano, pozniej zupki ale troszke (pol miseczki na dwie..) i banana na pol..to wszystko do godz 15! jakies niejadki sie robia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
tylko że wiesz Anulka tak to jest że matce dzieci zawsze wydają się być różne, moje np na pewno są jednojajowe a jak dla mnie są zupełnie różne! Dziwi mnie że ktoś nie może ich rozróżnić - przecież są takie inne!!!

gastone co do czapeczek to niestety nie mam tzn mam, ale ja kupuję najczęściej w H&M i tam jest taka dziwna numeracja że ja normalnie jeszcze używam takich na 6 m-cy:-)
 
Yenefer no i gratuluje talentu do tortow! i zycze powodzenia w rozkrecaniu interesu;)
A nie budzi Ci sie male w nocy np zebys im smoczka dala? czy tak poprostu? spia cala noc twardo? bo ja sie nie moge doczekac az tak cala naprawde przespie, chociaz jak sobie przypomne co bylo na poczatku to teraz jest wspaniale!:)))i moze nie powinnam narzekac:) bo np mam kolezanke ktorej synek budzi sie w nocy i bawic sie chce, po 2-3 godziny..:/
Z ta jajowoscia to chyba tak jest rzeczywiscie bo inni tez mowia ze sa podobne a dla nas zupelnie inne. Julka ma policzki bardziej pucołowate i krotsze wloski a Majka ma grzywe i szczuplejsza buzke.
 
Witam :-)
Yen my będziemy w Polsce 1kwietnia.W samo PRIMA APRILIS:-D:-D:-DCo do poszukiwań,to ja to rozumiem już.Wiadomo,że nikt nie będzie go szukał w nieskończonośc.W sobotę ma byc ostatnia,największa akcja.Z psami,helikopterem i motorówkami.Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.A szpitale sprawdzone:-(
No,przeceny to u nas są zabójcze.I ciuszki jakościowo rewelacyjne.My praktycznie ubieramy się na przecenach.Szkoda nie kupowac!!!Pączki apetyczne,to ja się częstuję;-)
Iws naprawdę nie chcę Cię dobijac:sorry2:Ale dzisiaj jest jeszcze piękniej.Chodzimy w samych bluzach.Już drugie pranie suszę na słoneczku:tak:A oto dowód:Maluchy zadowolone: z nadią.jpgka i zu.jpgzuza.JPGkacper.jpg
Co do problemów z pęcherzem,to niestety nie pomogę:-(
Gastone jak widac wyżej,my też większośc czasu na podwórku.TRZEBA KORZYSTAC:-)Oby się tak utrzymało:tak:Jeśli chodzi o czapeczki to nie tylko z dziewczynkami jest problem.Ja wczoraj chciałam kupic na Kacpra i nic nie znalazłam.Za m-c do Polski,to ich obkupię;-)

Dziewczyny wspominałam ostatnio o ząbkowaniu.Mam jeszcze pytanie.Kacprowi dalej lekko ropieją oczka,ale tylko rano.Ma nosek trochę zapchany,ślini się.Czy te oczka i katarek też mogą byc objawami????????Wcześniej nie pamiętam,żeby tak dziewczyny reagowały.Mam nadzieję,że go nie łapie jakaś infekcja:-(

Pozdrawiam!!!
 
Moniora a ze dla chlopcow nie ma tez wiem.Dla Maxa obkupywalam sie tez w Pl.
Dziwne to ze oni tylko zimowki maja,tacy zahartowani sa.Ja tez staram sie hartowac dzieciaki ale bez przesady...
Yenefer szkoda..Ale bede w Pl na Wielkanoc wiec tez sie obkupie ;-)Tylko nie wiem czy dostane juz cos ladnego..
 
No dziewczyny przelmalam sie dzis i pojezdzilam autkiem.;-) Sama,bez towarzystwa;-)
I przyznaje ze tak najlepiej:-) Narazie pojezdzilam po bocznych drogach.Jutro znow powtorka,w poniedzialek pojade na obwodnice (kolo nas jest ;-) a za kilka dni w koncu sie rzuce na miasto.Troszke sie cykam.bo parkowac a bardzo nie umiem..
 
moniora - nie dobijaj! Ja to już tak marzę o wyjściu w samej bluzie... kaszkiet małego piękny! :)
Gastone- widze, że samochodowo to jesteś jak ja. Jak prosta droga w miarę to jadę a jak już miasto(niby całe życie w Warszawie mieszkałam oprócz 3 ostatnich lat) a boję się korków itp. Ale powoli jeżdżę, ale ja to uwielbiam z mężem. Nie krytykuje, nie krzyczy tylko tłumaczy i zapytać się mogę o wszystko :)
 
reklama
Do góry