reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Mnie to sie dzispisac nie chce..Zoska dzis rozpuszczona jak dziadowski bicz..
Wszedzie jej zle.Zachowuje sie dzis jak ksiezniczka.Normalnie marze juz o lozku.
Hania znow spi ladnie caly dzionek,z przerwami na jedzenie i zabawe.
Zoska robi sie wogole z dniana dzien coraz bardziej humorzasta.Juz sobie wyobrazam co bedzie tak za dwa,trzy lata..O i znow sie drze....
 
Iws na pecherz to FURAGINUM! tylko ze na recepte jest ale ulga natychmiastowa. Te wszystkie ziolowe leki nic mi nigdy nie pomagaly..
A co do jajowosci, moje male niby jednojajowe a wygladaja i zachowuja sie jak dwu:D
Dziewczyny ale mozliwe jest ze jak maja w brzuszku wspolne lozysko to moga byc dwujajowe?! Bo juz sama zwatpilam!

Yenefer, Iws ale duzo wasze dziewczyny zjadaja tej kaszki z mleczkiem rano i wieczorem..moje to jedza najczesciej po 150ml..czasem 200..a zdarza sie waszym jesc w nocy? czy juz wogole? bo moje jak cos w nocy swiruja to daje mleko i spia dalej! A dzisiejsza noc byla calkiem spokojna po tych nieprzespanych przez biegunke..raz tylko wstalam Majce smoczka wsadzic i spaly twardo do 6, glodne zjadly mleczko i spaly do 7 bo to ich nowa godzina wstawania:/

Gastone sukieneczka cudna..ach jaka dama piekna! napatrzec sie nie moge:)
A co do zachowan dziewczyn to np u nas to sie zmienilo. Julka jak byly mniejsze tak wyla, ze nieraz myslalam ze ja udusze;)a teraz okazuje sie ze Majka jest bardziej nieznosna, fochy wali, beksa, placzka a Julka to sie smieje ze szczesliwe dziecko, chodzi ciagle usmiechnieta, miny takie robi ze rozbraja wszystkich i tylko sie przytula. No i teraz mysle ze udusilabym nie to dziecko:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
anulka moje nie wstają i nie jedzą w nocy od 4 m-ca życia. A to mleczko 150ml bardzo zagęszczasz? Bo ja to daję tylko 2 miarki kaszki...moje 150ml jadły jak miały po pół roku:-D

iws najlepszy furagin ale na receptę niestety:-( Dobrze jest też łykać w czasie infekcji sporo wit C, żeby zakwaszać mocz, bo bakterie nie lubią takiego środowiska.
 
Dzięki za rady odnośnie pęcherza. Wit. C łykam i urosept, piję hektolitry żurawinowej herbaty. Jest ciut lepiej ale jak nie przejdzie to do lekarza chyba sie udam.

Anulka - moje w nocy nie jedzą już od dosyć dawna. Ostatnio nawet zaczęły przesypiac całe noce więc i mama bardziej wyspana. No, ale jak zaczęły przesypiać to i wstają wcześniej. Zasypiają tak koło 20.30 i wstają mi ostatnio po 6 max 6.30.
 
Anulka ja miałam jedno łożysko a chłopaki podobno są dwujajowi. Moje maluchy jedzą jeszcze o północy po 250 mleka z kaszką a potem śpią do 8 i na śniadanko tak po 9 wcinają około 240 kaszki manny.
 
reklama
coś od jakiegoś czasu cisza na forum, albo mamy szaleją z wózkami w taka piękną pogodę, albo dzieciaczki chorują - wolę tą pierwszą opcję:tak:
Pamiętacie te torty co robiłam moim małym na urodziny? Wyobraźcie sobie że dzięki magii internetu i Fb miałam wczoraj zamówienie na wykonanie takiego tortu dla dzieciaczka na urodziny. Wzór bardzo prosty bo z brązowym misiem. Niestety musiałam zrezygnować bo tort miał polecieć do Belgii a okazało się że paczki żywnościowe podlegają jakimś przepisom sanitarnym itp itd W każdym razie za jakiś miesiąc będę miała znów zamówienie tym razem już krajowe. Chyba rozkrecę biznes:-D
 
Do góry