reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

No to nic tylko pogratulować Yen!

A my szalejemy z wózkiem ale dopiero koło 14 i tak do 16.16.30 chodzimy z reguły. Po obiadku startujemy jak dziewcyny w lepszym nastroju bo inaczej nie dadzą się ubrać... ale ja to już wymiękam... czy Ty też Yen przed domem od tego słońca masz znowu paciaję? Ja zanim dojdę do asfaltu to po plecach mi się leje a jak wracam to chyba z kilo mniej wagi mam! A dziś chyba po pączki musze iśc bo upiec dziś nie dam rady!
 
reklama
no właśnie nie jest tak źle, bo w nocy jest spory mróz i droga zamarza.
A ja wczoraj zrobiłam pączki jak dziewczyny już spały, więc proszę bardzo można się częstować:-)
 

Załączniki

  • _DSC2149.jpg
    _DSC2149.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 30
moje córy to ostatnio mają fazę na spedzanie czasu z mamą w kuchni. Mam dla nich przygotowane "akcesoria małej kucharki" typu łyżeczki, kubeczki plastikowe, miseczki drewniane, pokrywki od słoików, wyciskarkę do cytrusów - im coś dziwniejszego w kształcie tym lepsze. Siadają sobie ze mną w kuchni i mogą się tym bawić godzinami. Ja tylko im podrzucam nowe "zabawki". A mama w tym czasie szaleje nad patelnią:-p
 
U nas podobnie. Kuchnia to miejsce najlepsze nie tylko u nas w domu. U babć to samo. Najlepsza zabawa to przeglądać się w lustrzanym piekarniku i wieszac na rączce. Kubki, tłuczki drewniane, miski a najlepiej łyżeczki!Julka wszystkie szafki chce otwierać i szufladę pod piekarnikiem. A potem z Majką próbują wywalić wszystko ze środka :)
 
yenefer ale smaka robisz, jak nie torciki to paczki lub inne rarytasy.... hmmm jak rozkrecisz biznes to ja zapisuje sie na listopad na torciki :D
 
Yenefer,szkoda ze niemiezkasz w irl tez bym zamowienie zrobila;-)

A ja szaleje na powietrzu.Dzis u nas w ogrodzie 18 stopni.Slonce super grzeje,pranko sie suszy ;-) Dzieciatka jeszcze spia a jak wstana wyruszamy do ogrodu ;-) Dzis mi sie spacerowac nie chce wiec poleniu****emy z paczkami na talerzu w ogrodzie:-D

Apropo pomocnikow kuchennych.Moj Max mowi ciagle ze bedzie kucharzem :-D Ja lubie bardzo kuchnie.tv i czasem caly dzien leci w domu.Max uwielbia ogladac razem ze mna.
Zna wszystkie programy :-D Rok temu zazyczyl sobiena urodziny kuchnie do zabawy.Dostal taka wypasiona,z mikrofala,piekrnikami nawet z telewizorem:-D I od tej pory ciagle gotuje.Do tego mu dokupilam plastikowe warzywka,jajka,kurczki itp cala mase.Bawi sie w kucharza i kelnara .Gotuje i podaje nam wszystko co sobie zarzyczymy hih A w kuchni jak najbardziej mi pomaga.Kroic,mieszac itp.
Dadam jeszcze ze uwielbia wieszac pranie.Daje mu zawsze do wieszania skarpetki i sliniaczki.A on niczym Monk uklada je kolorami rowno na suszarce:-D
Ktosby pomyslam ze mi zniewiescialy chlopak rosnie.Nic bardziej mylnego bo on wszystkie "chlopskie sprawy " ma na pierwszym miejscu.Samochody,komputery,pilka..

A tak z innej beczki.Dziewczyny ma ktoras z was jakis fajny zestaw czapeczek do sprzedania poswoich dziewczynkach?Taki na 6-12 m wiosenno=letni? Wiecie ze u nas w IRL nie mozna kuoic zadnych czapeczek dla dziewuszek? Tylko zimowki;-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry