reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Dziewczyny pomocy maluchy maja temp po szczepieniu. Hania w nocy 38.8- dałam czopka z paracetamolu rano 36.6 też dałam. jerzy w nocy 38.6- czopek, rano 37.9 już bez czopka. Położna mówi że nie mieli w przychodni gorączek po tych szczepionkach, kazała czekać do 24 h po szczepieniu czy będzie dalej temp. Hania pływa, stęka, jęczy tak mi jej żal :(Szcepiliśmy na pneumo i 5 w 1
To może byc ta gorączka czy nie?
 
reklama
iws moja mała miała 3-dniowke, spokojnie, dobrze ze jej pieluche przykladałas bo to pomaga nawet ciałko mozesz schłodzic okladając nozki i raczki , a wysypka to nic groznego takie rozowawe male kropeczki na ciele w roznych miejscach, mi na pogotowiu kazali jej podawac calcium dla dzieci w syropku na tą wysypke, najgorzy 1 dzien 3 dniowki, życzę żeby siostrzyczka Majki sie nie zaraziła(jak piszesz ze to zaraźliwe, ja nie pamietam) trzymaj sie cieplutko i duzo zdrowka
 
lenna kazde dziecko inaczej reaguje ja szczepilam na takie zwykle nieplatne i mieli za drugim razem tylko delikatny stan podgoraczkowy. poradz sie lekarza najlepiej. a goraczka chyba moze byc
 
kkociakk - już dziś jest lepiej. Pytam jak wygądają kropki bo nie wiem czego wypatrywać. Ja wapno w syropie daję dziewczynom profilaktycznie - na zimę podobno można dla zdrowia więc może tych kropek nie będzie? :) Byle gorączka zeszła bo to najgorsze jak dziecko takie rozbite i przy każdm dotyku płacze - nie mówiąc o zmianie pieluchy.
 
Ja tez szczepilam i szczepie tylko na te obowiazkowe nie platne.Goraczka po szczepionkach moze wystepowac,zawsze lekarka mi o tym mowi.Po tych 2 szczepieniach moim dziewczynom na szczescie nic nie bylo,teraz idziemy pod koniec stycznia na 3 dawke narazie ostatnia szczepionek.I tez mam nadzieje ze im nic nie bedzie.Nawet powiedzialabym ze bardziej po nich spaly,a lekarka mowila ze moga marudzic:)Bylam dzisiaj po 7 w biedronce kupila dziewczynom naklejki na sciane nad lozezka,super sa.dziewczyny sie bardzo ciesza do nich,a kosztowaly tylko 7,99 po 6 takich sporkawych tych naklejek w komplecie:)
 
no moja Zuzia duzo wysypki nie miala a jak podajesz to wapno to moze nic nie wyskoczy, nie wiem, pamietam ze ja sie przestraszylam i 2 raz na pogotowie jechalismy bo mi za 1 razem nikt nie powiedzial ze wysypka będzie aha i duzo trzeba podawać płynow jak taka gorączka, no tak jak dziecko cierpi to az sie mamie chce płakać, ja byłam przerażona,ale na 2 dobe już wszystko było ok i znalazłam kartke z pogotowia i tez moja Zuzia miala 11 miesiecy, tak jak Twoje kobietki :)
 
Podaję dużo picia. Maja z tej gorączki to na raz po 150 pije, a ciągnie.... jak nigdy. Jula jest zdrowa więc popija pare łyczków standardowo. Teraz usnely 20 minut temu, ale Maja się obudziła i zasypia na siedząco... może kimnie jeszcze póki mnie nie zobaczy :)
 
reklama
moje spia od 10 30:)
Klaudia w wozku,a Kinga ...... na rece u mamusi:)co ja odloze to sie budzi,wiec pozostaje mi siedzenie.A mam tyle prasowania:/kawy mi sie chce:)dobrze ze wczesniej wzielam laptopa kolo siebie
 
Do góry