reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witam laski

Chwile mnie nie bylo nie mialam sily na zagladanie tu. Najpierw afera z tesciowa ktorej skutkiem jest to ze szukamy meszkania do wynajecia od zaraz! Potem moja choroba tydzien czasu kaszlalam az dziwne ze laski zdrowe,
Mialam podwojne widzenie!! I zawroty glowy wiec poszlam do neurologa ktory zlecil serie badan czuje sie jak rencista moze jaka grupe dostane ;) po nowym roku ide na tomografie!!
Tyle o mnie, moje dziewczynki od dluzszego czasu maja mniej wiecej ten sam schemat dnia i nocy, w dzien sie buzia nie przstaje smiac, w nocy 1 lub 2 karmienia, a wpierwszy i drugi dzien swiat daly nam postac do 8.30 !! 2 razy smialy sie na glos fajnie bylo patrzec na nie :) Jutro idziemy na kontrole do ortopedy z Zuzia i na usg bioderek. Pozdrawiamy
 
reklama
Dziekujemy za komplementy. Iws zgadlas:) dokladnie po lewej Julka a po prawej Maja:) a na tym zdjeciu odwrotnie:)

Mialam tez dodac w strojach wigilijnych i zapomnialam wiec dodaje:
 
Anulka - naprawde super dziewczyny. Tak jakoś zgadłam bo u mnie podobne róznice między Mają i Julcią - drobniejsza buzia. Ja jak zgram zdjęcia to wkleję. Nie wiem czy mam takie co sa razem bo tak szaleją, że nie można nawet porządnego zdjęcia zrobić jednej.

Ja się pochwalę, że Maja już pare razy się zapomniała i przestała się trzymac i stała sama kilka sekund. Coraz bardziej osmiela się podchdzić do mebli oddalonych od siebie dalej niż na wyciągnięcie ręki. Nabera chyba odwagi. Jula ją goni w astraszajacym tempie - tym bardziej że dopiero od tygodnia zaczęła w ogóle wstawaći raczkować a teraz już chodzi przy meblach!!!

Za to dzis w nocy znowu była histeria - normalnie nei dało się Majki uspokoić. Tata próbował i odpychała się, skakała, ryczała strasznie. Dopiero u mamy sie uspokoiła ale musiała spać z nami bo co się od niej odsunełam to był płacz. Nie wiem już jak postępować. Jak to zęby to niech wyjdą bo jest koszmar, a jak jakieś koszmary nocne czy coś innego to nie wiem jak to zdiagnozować postępować.
 
Anulka slicznosci!!A niedawno takie malusie byly..
U mnie dzis jakis koszmar.Tak mi dziewuchy daja w kosc ze juzsie 3 razy poplakalam.Od rna nie mm spokoju,ciagle wrzaski,niezadowolenie jak niejednej to druugiej.Diabel w nie wstapil!!!Teraz mam chwile ciszy ale nie na dlugo bo Zoska zasnela to Hania sie obudzi i tak caly dzien na zmiane..A moj J wrozi dopiero kolo 24..A ja juz mam dosc.Dobrze ze Max grzeczny bo bym chyba trzasnela drzwiami..Mam dzis jeden z tych zlych dni..
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieje z moją Hanią. Od dwóch dni bardzo mało je.Wczoraj w dzień tzn do 20 tylko 4 razy z czego 2 razy po 90 ml i 2 razy po 50 ml a wcześniej za każdym razem jadła po 90 ml. Teraz w pewnym momencie wypycha językiem smoczek i koniec jedzenia. Cuduję z butelkami smoczkami a może mleko jej nie smakuje? Nie wiem już czy to przez antybiotyk czy może przez tą infekcję. Bo jako takich większych objawów nie ma czasem kaszlnie ze dwa razy tak jakby miała coś w gardełku i to tyle. Nie wiem czy panikować i dzwonić do położnej czy poobserwować i czekać do piątkowej kontroli. A wogóle w nocy zjadła o 20 90ml późnije spała do 2 zjadła 60 ml o 5 90 ml i spała do 10 zjadła 90 ml i od razu zasnęłą. No nie wiem co o tym wszystkim myśleć
 
Lenna moje tez tak mialy to zwiekszylam im tak co 3,5 lub 4 godziny jedzenie.Jak zglodnialy to zjadaly wszystko.I teraz jak sie po 3 godzinach nie domagaja to im nie daje!!!
Moj mezulek mnie namawia jutro jechac do reala do krk 40km ode mnie z naszymi dziewczynami,ale ja jakos sie boje tego.!!!!!
 
Hej Laski,

Byliśmy na usg - Zuzia może iść na Sylwestra jak to doktorek powiedział.

A moje przez święta zostały troche rozpieszczone i chcą tylko na kolanach u mamy lub taty siedzieć!! Cholerka za nic nie chca leżeć hehe, 2Ania nieraz mam ochote wybrać się na zakupy we czwórkę ale w sklepie zazwyczaj ciepło i rozbierać je cudować a zaczekamy do wiosny...
 
Lenna moi chlopcy cudują z jedzeniem juz od miesiaca i stwierdzam ze to chyba tak sobie reguluja ze chca np rzadziej a wiecej, a ja jak durna latam z butla bo nie wiem czy juz czy nie, bo marudni sa teraz i tylko na raczkach jest cacy
 
A moje juz chyba bardziej rozumne,byl szfagier z zona u nas na wigilii chrzesni dziewczynek to Klaudia tak zaczela plakac ze nie dalo jej sie uspokoic,Klaudia przestala wiec znowu podeszli ale do Kingi i bylo to samo!!!uufffff.Wiec w 1 dzien swiat pojechalismy do chrzesnej Kingi,to samo tylko krocej to trwalo!!!
 
reklama
Do góry