reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

hej!! Tomek dal mamusi pospac :) obudzil sie o 24 potem o 3 sciema z jedzeniem . Myslalam ze on glodny a on wypil z 20 i zasnal i pobudka o 6 na papu i slicznie wyspane dziecko ogladalo sobie cienie na suficie i teraz zamknal oczka i proboje zasnac. Macius tez byl grzeczny teraz sie wierci bo go tatus przeniosl do wozka z wersalki z drugiego pokoju zeby kot na nim sie nie polozyl i sie dziecko ocknelo nietety.
ale wczoraj zaskoczyli mnie niemile bo nie spali w samochodzie . maciek usilnie probowal ale chyba jakos mu niewygodnie bylo, a Tomek dopiero na koncu podrozy zasnal.
Ciekawe co dzis mi szykuja te moje szkraby. Cieszy mnie to ze juz nie sa takimi warzywkami i juz sie usmiechaja, ogladaja zabawki i cos ich interesuje. A najbardziej lubie jak sie smieja przez sen. Slodziaki takie.
 
reklama
dzien dobry wszytskim, u nas nocka standardowo, polnoc, godz 4-5 i w przerwach ladnie przespane :) dzis mamy usg bioderek

Gastone tez zainwestowalam w monitor oddechu, wlasnie na niego czekamy, ale mojemu zdarza sie tylko jak placze,ale lepiej miec niz nie miec.

milego dnia dziewczynki
 
Widzę, że o spaniu troszkę. Maja dziś zaskoczyła mnie strasznie. Spała do 8 bez wstawania w nocy na jedzenie. A zjadła o 19. Julek chciał jeszcze o 4.37 :) i tez spała do 8.
Wczoraj odwiedziliśmy moją babcię. Dostała małego kotka. Maja nie chciała mu popuścić i ciągle, uparcie próbowała się do niego dostać. Kot tez mały więc ciągle skakał. :)

Pogoda straszna, nastraja pesymistycznie. U nas ciągle leje nieprzerwanie od trzech dni. Droga przed domem to istna rzeka juz i błoto po kolana. Mam z tego powodu doła - nienawidzę takiej jesieni i zimy. Ciemno i zimno.
 
moje dzisiaj też ładnie spały:)poszły standardowo o 18-ej spać,o 22-giej dałam im mleko przez sen i spały do 6:50 i jeszcze 20 minut bawiły się pluszakami swoimi w łóżeczku,więc mogę wreszcie powiedzieć że jestem wyspana:)
 
zazdroszczę
U mnie Michał jedna pobudka ok 3 ale za to Kamil 23, 1, 1.40, 3, 5.20. Druga noc zkolei taka. Mam nadzieje że ostatnia.

Muszę się pochwalić Kamilek wstał już w łóżeczku sam. :-)



ticker.php
 
zazdroszczę
U mnie Michał jedna pobudka ok 3 ale za to Kamil 23, 1, 1.40, 3, 5.20. Druga noc zkolei taka. Mam nadzieje że ostatnia.

Muszę się pochwalić Kamilek wstał już w łóżeczku sam. :-)



ticker.php
wow super:)moje jeszcze nie wstają:)w ogóle leniwe dość są,ani same nie usiądą,chyba,że się je posadzi.W chodzikach za to zasuwają jak szalone:D
 
Pogoda straszna, nastraja pesymistycznie. U nas ciągle leje nieprzerwanie od trzech dni. Droga przed domem to istna rzeka juz i błoto po kolana. Mam z tego powodu doła - nienawidzę takiej jesieni i zimy. Ciemno i zimno.

czy my aby na pewno nie mieszkamy przy tej samej ulicy???
U nas istny potop i najgorsze jest to że nawet jak przestanie padać to będę musiała czekać kilka dni aż to wszystko obeschnie, żeby gdzieś wyjść z wózkiem...pewnie to będzie gdzieś koło marca :(
Też mam doła.... :(((((((((
 
czy my aby na pewno nie mieszkamy przy tej samej ulicy???
U nas istny potop i najgorsze jest to że nawet jak przestanie padać to będę musiała czekać kilka dni aż to wszystko obeschnie, żeby gdzieś wyjść z wózkiem...pewnie to będzie gdzieś koło marca :(
Też mam doła.... :(((((((((

Też się czasem nad tym zastanawiam i szukam uparcie tego drugiego zoom'a :) O spacerze mogę pomarzyć przez najbliższy czas - może dookoła domu co najwyżej aż mi się w głowie zakręci... no chyba że mróz przyjdzie to po ślizgawce "mykniem" szybko :)

... i dalej leje...
 
hehe to ja chyba tez na tej samej ulicy mieszkam. jet wstretnie nic tylko plakac lub spac, szkoda ze moje dzieci wybraly dzis opcje nr jeden :/.
 
reklama
Witam!
Zośka gratulacje dla Kamilka :-)...moi narazie: Kacper sam siedzi a Tomuś stoi ale tylko jak go trzymam...za to nauczył dupkę do góry podnosić i już prawie raczkuję ...narazie śmiesznie to wygląda
Weronika obyś miała jak najwięcej takich nocy :happy2:, u mnie masakra obaj 4 rano do 5:30 pobudka i zabawa nie wspomnę o wstawaniu i 1,3 na picie :baffled:
Jedynka super oby tak dalej
Iws u mnie też powódź wczoraj byliśmy po 3 dniach ulewy na spacerze wszędzie błoto...a dzisiaj znowu leje:wściekła/y:

Mam pyt kiedy można wprowadzić pomidory?
Pozdrawiam
 
Do góry