reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

No Maćko...Ty to wiadomo boss jesteś to i wymiatasz rozwojem:-):-)...jejku a jeszcze tak niedawno mama skakała na piłce żeby Maciuś wyskoczył z brzuszka:tak: kiedy to zleciało:szok:
Julka...no tak pełzasz...pięknie...znowu nam Marcela zabierzesz:tak::-D:-D
Oj musimy coś wymyśleć, jak narazie postępów brak..no może oprócz brawo brawo:-):-):-):-):-).. Tatuś dostał dzisiaj jak firanki powiesił:-D:-D:-D.
Pwoedział że wsparcia potrzebuje...ja mu na to brawo świetnie Ci idzie...a ika usłyszała brawo i dalej tacie klaskać... BOSKA była:tak::tak::tak:
no i cześć dajemy:-):-):-) z uśmiechem na twarzy:tak:.
Mlaskamy jak jesteśmy głodni :-D:-D:-D:-D...coś mi się wydaje że pierwsze słowo jakie ika powie to będzie coś w stylu...papu papu albo amciu amciu....żarłoczek mały:-)
 
reklama
Florcia, ale prezent dla mamusi! Chyba grzeczna była ;-) Suuuuper!
Maciuś, zuch z Ciebie chłopczyk
Magdzik, zazdroszczę, bo u nas tylko tatatata
Szymek, Ty też idziesz w mowę. Fajnie!
 
Surv super że Florcia dała pospać, oby jej już tak zostało:tak:w końcu doratsają nasze dzieciaczki i w swoim łóżku śpią:-D
Maciuś brawo, Madzia masz z czego być dumna:tak::tak:
Juliś witamy w gronie pełzająco-raczkujących:tak::-D
Szymuś zdrówka!i gratulacje za taki potok słów:tak::happy:
 
Surv ochhh jak ja ci zazdroszczę
Szymuś no pięknie, mamę tresujesz do skłonów po zabawkę ^^ No naprawdę sporo słówek jak na takiego niedużego chłopczyka.
magdzik mama potrafi wzruszyć :)
Ika niezła numerantka, wie jak faceta zmotywować:tak:
 
dziewczyny doradzcie mi co mam robić:-( Tosia już trzeci dzień nie chce nic jeść, tzn. owocki, jogurt to zje, no i cyca, ale zupek i kaszek ni cholery:crazy: A już zjazała mi zupki 190ml a kaszki 140!! No i wydedukowałam sobie, ze może to przez tą pleśniawkę:szok: ale dr powiedział, ze nie jest to pleśniawka, a po drugie że brak apetytu jest prawdopodobnie przez wyżynającego się ząbka...i ogólnie nie mam co dziecku wpychać, tylko poczekać:tak: ale jak tu czekać, jak u nas waga piórkowa???:crazy: normalnie serce mi się kroi... a z M nie dość, zę przedziwne, przeróżne akrobacje wymyslamy, to chyba do al kaidy jakiejś możemy się zapisać, bo normalnie dręczymy i torturujemy nasze dziecię wpychaniem jedzonka do buzi:zawstydzona/y: (wiecie, że doszło do tego, ze ją rozmieszamy i jak otworzy buziulkę to my hyc,ale mądralina ostanio doszła do perfekcji w śmianiu się z zamknietymi ustkami:-p) jeszcze dwa dni takiego buntu to ja osiwieje:baffled:
 
U nas nadal postępów brak,po za próbami podnoszenia się w łóżeczku.Ale bawi się godzinami w łóżeczku a ja mam czas dla siebie więc to mi pasuje na razie,egoistyczna mamusia ze mnie,ale żeby nie było,co jakiś czas podchodzę do niego.
Teraz mam strasznie dużo spraw na głowie i to dlatego a mój synek jest kochany.
Maciuś jesteś rewelacyjny,ciekawe kiedy mój syn będzie taki sprawny ruchowo.
Florcia brawo,surv zdradź tajemnicę jak to zrobiłaś że twoje dziecko tyle przespało ciągiem.U nas raz lepiejraz gorzej,ale pocieszam się że na pewno jestem blizej niż dalej tego przesypiania całej nocki
 
Brawo, Ika! To tatus już cały ugotowany nie?:-) Teraz wystarczy zaklaskać i zrobi wszystko, co zechcesz:-D Mądra dziewczynka!:-D:-D

Madzia gratulacje za takie śliczne postępy Maciusia! No i jakże miło, że nasze polskie dziecko bije na głowę angielskie:-):-)

Szymuś, zdrówka życzymy! I gratulujemy elokwencji - ze szpitala pewnie wyjdziesz już mówiąc pełnymi zdaniami:tak::tak:

Pearl, i co dostaliście na to uczulenie Szymka? Lekarz coś mądrego powiedział?

Magdzik, to musi być fantastyczne wrażenie, jak dziecko po raz pierwszy powie świadomie mama:tak::tak:

Tosika, na razie nei przejmowałabym się niejedzeniem Tosi: może coś na brzuszku leży, może ząbki jednak, albo po prostu ma fazę na niejedzenie? Wiem, że jest drobniutka, ale Florka podobnej wagi, a jak ma fochy jedzeniowe to staram się jej nie zmuszać, żeby nie nabrała wstrętu do jedzenia. :tak:

A u nas kolejna samodzielnie przespana noc:-) Strasznie się cieszę, tylko boję się, że przez 2 dni u babci i brak własnego łóżka znów mi się dziecie rozpuści...nic to, mam już nieziemską wprawę w uczeniu wciąż i od nowa zasypiania:-p

Kamu,w sumie nie wiem, jak ją nauczyłam - tak samo wyszło...myślę, że etapami do tego doszłyśmy, najpierw samodzielne zasypianie, potem jak się po godzinie budziła, a było tak rpzez długie tygodnie, to albo jej nie wyjmowałam w ogóle, albo wyjmowałam na chwilę do piersi i odkładałam, no i stopniowe odstawianie piersi - razem zapewne zadziałało, choć nei wiem na jak długo...

I nie wytykaj sobie, że jesteś egoistyczna mamą! Jesteś super mamą, taką dokładnie, jakiej Maks potrzebuje! Ja też nie mam za wiele czasu na czynne zajmowanie się Florką - owszem żałuję tego, ale niestety inaczej nie da rady, a pocieszam ją i siebie, że i tak ma fuksa, że mama w domu pracuje i nie musi siedzieć w żłobku czy z opiekunką, no ale w zamian musi się dłużej sama sobą zajmować:tak:
 
Ostatnia edycja:
kamu super synka wychowałaś :) To bardzo dobre dla dziecka kiedy jest takie samodzielne i potrafi się sobą zająć. Też bym chciała żeby moi synowie to potrafili.
tosika nie przejmuj się tak. Tą chwilę bez kaszek itp Tosia wytrzyma. (Dla pocieszenia dodam, że jak będzie starsza będze miała okresy jedzenia przez tydzień np. tylko parówek:-D:baffled:) Prawdodobnie to przez zęby. Tymek też wtedy mniej je. Może ciepłe rzeczy ją urażają?

A ja się pochwale nowa, ciekawą umiejetnością Tymusia. Robi takie brum brum paluszkiem na buzi. :-D Straszne to pociesznie wygląda.
 
Tosika moze nie przejmuj sie tak wagą...jak pediatra twierdzi,ze mozna na sile nie dawac, to znaczy ze nic jej bedzie; Oskar kiedys wypij rano mleko i do piero na noc troche zjadl; potem nadrabial :tak:

Kamu masz super smyka :-D
 
reklama
dzięki dziewczyny:tak::tak: pocieszylyście mnie:tak: co ja bym bez Was zrobiła???:baffled:

Haszi to musi być slodkie:-D Brawka dla Tymcia!!
Kamu jest super mama:tak: Każda z nas chce nieraz aby bąbelasie chwilę sobą się zajęły:tak:
Surv zazdroszczę szczerze;-):-) I pamiętaj jak kiedys pod drzwiami zobaczysz maly pakuneczek z wystającą główką i urodą Tosiową:-) to napewno jest moja córa:-p Po tygodniu zawitam ponownie i jak gdyby, niby nic - odbiorę swój pakuneczek, i myślę, że w wersji ulepszonej spaniowo:-p:-D:-D
 
Do góry