reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Ale dzieciaczki szaleja:-)gratulacje.
u nas jednak czerwone oczka znow si epojawily po spacerze, bylo jesczez gorzej bo cale spuchly i zaczerwienienie pojawilo sie takze pod oczami.strasznie moje malenstwo wygladalo, dlatego jutro idziemy do lekarza.:baffled:nie wiem czy to alergiia czy zapalenie spojowek....:baffled:
 
reklama
Z wielką dumą donoszę, że moje dziecko po raz pierwszy w życiu przespało ciurkiem 11 godzin bez budzenia się! I to we własnym łóżeczku:-):-) Zastanawiam się, czy jej któregoś syropku za dużo nie dałam i stąd ten ewenement:-p ale wolę mieć nadzieję, że zrobiła to sama z siebie i tak jej już zostanie:tak::tak::tak:
 
Surv- gratuluje postepow Florci, u nas niestety lozeczko stoi puste, a tatus spi w drugim pokoju. Surv- czy ty zawsze tak wczesnie wstajesz?
Od kiedy dziecko mnie tak wychowało - tak:-p Florka co prawda teraz wstaje już nieco później, ale odruch mi pozostał no i przywykłam. Za to wieczorem odpadam najpóźniej o 22:baffled:
 
Surv...ojej..ja o tej godzinie to się na drugi boczek przekręcam:-):szok:
Florka....dajesz mamie fory, co???? i dobrze, należy się jej;-)
Wydzierga Ci za to jakiś fajny ciuszek:tak::-D:-D
 
Florcia brawo!!! oby już tak zostało:tak:

Sorki,że znów się będę przechwalać,ale pękałam z dumy wczoraj jak pielęgniara powiedziała,że mały jak na 39 tygodniowe dziecko umie bardzo dużo i jest nadzwyczaj rozwinięty:-D:-):happy: Sam siada,wstaje,pięknie raczkuje,dużo gada.44 tygodniowe dzieciaki niekiedy nie umieją tyle co on:rofl2:
 
Cześć dziewczynki:) Wpadam tylko na chwilę, bo sama nie wiem w co ręce włożyć:-):-):-) Istne szaleństwo. Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Florki:rofl2::rofl2::rofl2: No to się Surv w końcu doczekałaś. Maciuś - jesteś boss:tak::tak::tak:

U nas całe mnóstwo różnych różności, ale ta najważniejsza: w poniedziałek usłyszałam pierwsze i wyraźne MAMA. I od tej pory słyszę to codziennie i przestać zachwycać się nie umiem:-D:-D:-D Ufffffffffffff.....wzruszam się - miętka jestem:sorry: Poza tym pełzamy na maksa i standardowo najbardziej nas interesują:

a) kabelki
b) pokrętło głośności w amplitunerze
c) kwiatki

To chyba taki mały standardowy zestaw małego odkrywcy:baffled::baffled::baffled: Jeździmy w naszej Inglesinie i jest naprawdę suuuuuuuuuuuper. Najważniejsze, że małej się podoba. W międzyczasie jak mnie tutaj nie było, złapałyśmy gigantyczny katar, więc 2 nocki z rzędu były do bani, ale po wczorajszej kontroli wszystko wydaje się być ok:laugh2::laugh2::laugh2: Buziaki:-)
 
reklama
a u nas??/ narazie poniewaz uwezieni w szpitalnym łuzku to szlifujemy mowe
mówimy mama, bach, tata. baba, bumm, ta, wiadomo ze nie jest to taka czysta polszczyzna, no i nie dokonca zna znaczenie wszystkich słów ale bach to zna na 100%
 
Do góry