reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Surv ale masz Artystkę w domu:-)
Kic a z Ciebie wledna Mama:-D:-D:-D
u nas teraz jest na topie piosenka Fasolek " Ogórek";-) zacytuję kawałek "ogółek, ogółek, ogółek zielony ma .... i czapke i .... zielony cały, cały" - w wielokropkach słowa w suahili, kórych nawet nie umiem napisać:-p
 
reklama
Olga miała dziś takie przemyślenie "jak sikam na nocnik, to jestem Olga, jestem super, a jak sikam w majtki (zdarza się jej popuścić jak się zapomni w zabawie), to jestem siusiumajtek"
 
Kaisa ale Olga sie podsumowala:-D:-D:-D
Rozgadaly sie nasze dzieicaczki:tak:
G je z Misia i Seba obiad(ja bylam w pracy), Misia "Smacznego sisikim", a za chwile "Smacznego mi":-D
 
oj, niezłe teksty :-)
Lena też ma myśliciela na nocniku - ostatnio robiąc kupę powiedziała - "Ja jestem malutka i nie mam kasy, tata ma kasę i mama ma kasę. Tata kupi żelka, kuleczkę, czekoladę...wszystko kupi" :-)
albo - " Mamo, ja jestem malutka" ja mówię - nie Lenko, jesteś duża już, Lenka" jestem duża? to mogę lizaka?" ( kilka dni wcześniej tłumaczyłam jej że lizaki jedzą duże dziewczynki a nie takie małe jak ona :-) taka sprytna się robi.
 
moje dziewcze ma pieska co szczeka
opowiada o nim- on mnie kocha, ja go kocham, je kochany i miły; jest bialy i ma zakopane oczy :D
 
dawno tu nie zaglądałam a tu takie teksty :)
młoda czyta Cinkowi namiętnie mniej więcej tak jak Flo :) i potrafi tak długo..
nie wiem czy Wam pisałam....po kolejnej akcji z liścia ...mówię Ika..pamiętasz w naszym domu się nie bije a ona.....bije się bije Cinka się bije...
no i aktualnie...cyt.Tatuś myje Pana Doktora Albana....ja odpadam przy takich tekstach i jeszcze mu papesika zakłada...
no ale ten mój gadulec to jest mega negocjator..
...Dzwonię do Cioci Madzi...gadamy a Ona daj mi daj mi ciocię daj daj...wkońcu daję słuchawkę bo dzisiaj kupiłam na ciuchach koszulkę dla Julci z Teletbisiami i młoda kazała założyć sobie na bluzę bo musi sprawdzić czy dobra....no wiec ma powiedzieć że Mamy koszulkę dla Julci...a ona bierze tel...mówię jej ...pamietasz masz coś ważnego do powiedzenia cioci...pomyślała.....a Cinus mnie bił i ja płakałam :):):)
 
reklama
Do góry