reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

o matko:szok::szok::szok: zgrzytanie zębami...oj to gorsze niż kreda na tablicy...ale i tak mam ciary:szok:.. U nas prawa dolna trójka jest blisko a u góry mam wrażenie że dwójka .....chyba... no ale jak mam szansę pół sekundy przy otwartej paszczy pooglądać to pewna nie jestem...bo inaczej Ika odmawia otwarcia dzioba....no chyba że coś dobrego do żarcia jest:-D:-D:-D

no eee moje dziecię też raczej nie garnie się do samodzielnego łażenia:-) no ale wiadomo nie??
Wczoraj obniżyliśmy wkońcu łóżeczko bo cały czas spała na najwyższym poziomie..i to nie dlatego że potrzeba jest a tylko przez moje sny koszmarne że dziecko z łóżeczka wypada no wiec żeby Łucka w brzuszku nie stresować to tatuś obniżył... a tak mogłoby jeszcze być...nieźle nie?
 
reklama
Madzik Misia zgrzyta zebami doprowadzajac wszystkich do szalu:tak:
Pabla fajnie ze Lenka chodzi przy dwoch raczkach juz niedlugo przy jednej a potem sama:tak:
Kubus gratulacje, ty juz nie potrzebujesz mamydo przemiszczania sie:tak:

Misia tak jak Lenka chodzi za dwie reca ale za jedna sie jeszcze boi:tak: Smiesznie to wyglada o ona chodzi jak zolniez wysoko podnoszac nogi:-D
Post na najwyzszym poziomie Ika spala(szok), Misia juz nie pamietam od kiedy spi na najnizszym poziomie.
 
Post no to długo Ika spała na najwyższym poziomie:tak:U nas tak jak u Dorki najniższy poziom już dawno, bo kUba próbował wyłazić górą:sorry2:
Andula no to Miś za niedługo będzie ci próbował uciekać na 2 nogach:tak:Kuba juz próbuje:dry:
Kasia, Pabla mi własnie powiedział ortopeda jak bylismy na kontrolnym USG bioderek że mozna za jedną łapkę i kilka kroczków, żeby dziecko równowage łapało:tak:i Kuba chciał tak chodzić
 
A moje dziecko jest właśnie w trakcie karczemnej awantury o to, że pół godziny temu zmusiłam ją do zmiany pieluchy:-p Siedzi niby się bawi, a co sobie przypomni to wrzask:wściekła/y:
Surv - u nas od pewnego czasu to samo:no: Teraz zmiana pieluchy to tragedia:wściekła/y::wściekła/y: a płacz przy tym taki że szkoda gadac a wszystko właśnie przez to że od zabawek ją odrywam :baffled::wściekła/y::wściekła/y:
Olga, Misiu - brawo :tak::-)
Julka od rana zgrzyta zębami:szok::szok::szok: O Jezusie Brodaty:tak::tak::tak: Przebiła jej się górna jedynka i strasznie ją to cieszy, a mnie doprowadza do szału - to zgrzytanie naturalnie:baffled::baffled::baffled: Świetna zabawa:-):wściekła/y::tak::-D:szok::baffled::angry::happy2::cool2::confused::nerd::no:

Zuzu tym swoim jednym (drugi już widać :-):-):-):-)) ząbkiem jeździ po łóżeczku :baffled: nie wiem nawet jak to opisać :confused: jak stoi to trzyma się dwoma rączkami a ząbkiem po tym drewnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
boszsze moje dziecie dzisiaj caly caas krzyczy i lzy wymusza :confused: nic jej sie nie podoba;;;;
a co do zgrzytania-ćwiczy namietnie a mnie wszystkie wlosy na karku staja dęba :no:
 
Szymon tez zgrzytal troche ale szybko mu przeszlo:tak:teraz u nas jest masakra zze spaniem bo ma bardzooo plytki sen i wybudza sie bardzo czesto po czym wstaje i zaczyna jeczec bo nie umie usiasc:baffled: juz nie mowiec o tym ze spodobalo sie spanie w lozku rodzicow :baffled:
 
troche czasu i znowu wroci do normy, u nas zawsze po wyjazdach byl koszmar
a Wera przekreca sie w lozeczku na brzuch i wrzeszczy,ze nie moze sie odkrecic...i koniec snu :sorry2:
 
Wow, chwilkę nas nie było, a tu widzę, że wszyscy już na dwóch nogach popylają:-) Wielkie gratulacje! My jak zwykle dwie długości za resztą, wiec jedyne czym możemy się pochwalić, to tym, że wczoraj Florka pierwszy raz sama wstała przy łóżku:tak: Dość to incydentalne było, ale coraz częściej w łóżeczku klęka i się próbuje podciągać,w ięc pewnie lada dzień dopracuje tę umiejętność.

Post, myśmy na drugi poziom przesiedli się raptem miesiąc temu, jak mała zaczęła klękać. Teraz chyba konieczny będzie neistety już ten najwyższy, bo też się boję, że mi któregoś dnia myknie przez barierkę, jak się niespodziewanie stać nauczy:baffled:
 
reklama
Do góry