reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

reklama
Dziewczyny a jak rozpoznać ten czop śluzowy??
Dziś mam dość spore upławy ale są "czyste", tzn. takie mleczne :baffled:
Ale krwi w każdym razie nie ma :tak:
 
Karincia u mnie czop wcale nie byl podbarwiony krwia.mialam takie bardzo geste biale uplawy.duzo tego wylatywalo szczegolnie podczas kapieli:confused::zawstydzona/y:ten sluz byl taki gesty raczej cos w rodzaju konsystencji twarozku(przepraszam za porownanie:baffled:)
 
Karincia u mnie czop wcale nie byl podbarwiony krwia.mialam takie bardzo geste biale uplawy.duzo tego wylatywalo szczegolnie podczas kapieli:confused::zawstydzona/y:ten sluz byl taki gesty raczej cos w rodzaju konsystencji twarozku(przepraszam za porownanie:baffled:)
Wiem, fuj.... obrzydliwie to brzmi :-D:-D:-D
Ja teraz byłam siusiu i zobaczyłam że takie upławy mam, takie własnie gęste białe :tak:
Ale nie czuje żeby mi to cały czas leciało więc po prostu będe obserwować :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny a czy miewacie silne skurcze sa regularne a potem mijaja?mnie dzis dopadly takie ze juz myslalm ze sie zaczelo....ale po godz przeszly
 
Ja jeszcze zadnych skurczy nie mam,ani czop nie odchodzi.....wiec nie wiem czy gin sie oby nie pomylila ze nie dochodze do terminu....no niby 2 tyg. jeszcze mi dawala.....:baffled::baffled::baffled::baffled:
Chyba ze mnie raptownie zlapie...:-D:-D:-D
 
MI GIN TEZ POWIEDZIALA ZE SZYBCIEJ URODZE ALE WEDLUG NIEJ MIALAM JUZ RODZIC TYDZ TEMU....:szok:A DZIS JUZ 2 RAZ ZLAPAL MNIE TAKI SILNY SKURCZ......NIEWIEM CO TO MOZE BYC BO SA SILNE ALE NIEREGULARNE PRZYPOMINAJA TEN MOCNIEJSZY BOL MIESIACZKOWY...I PO GODZINIE ALBO I MNIEJ ZNIKAJA....
 
reklama
Do góry