reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

U mnie
- puchnięcie stóp po dłuższym spacerze
- szybko się męczę i łapię zadyszkę
- brzuszek jakiś cięższy ;)
- no i problem z prawą stroną ciala... po nocy bardzo często boli mnie prawa noga, biodro...ostatnio mam wrażenie , że boli mnie prawy jajnik
- bóle brzuszka..tak i góry samej albo po bokach - mój gin mówi, że to normalne bo wszystko się rozciąga..staję się większa
- bóle krzyża..jak za długo coś robię / czy stoję

no i jestem marudka, wszystkim się przejmuję (ostatnio gresem bo zauważyłam plamki,M mówi, że znajdzie środek na ich wywabiebie ..)..sprzątaniem, finansami, wyprawką...a najbardziej szybko upływającym czasem. Jestem też płaczliwa :(. Wzruszam się nawet reklamą w TV.
 
reklama
Dołączam do moich dolegliwości przypadłość o nazwie "lustrzyca".
Jest to jednostka chorobowa głównie dotykająca mężczyzn z tak zwanym mięśniem piwnym. Polega ona na tym, że człowiek nie jest w stanie zobaczyć niektórych części swojego ciała, bez użycia lustra.
Otóż wczoraj odkryłam, że mam właśnie tą przypadłość. Próbowałam się ogolić, ale niestety nie było to łatwe, brzuch zasłaniał wszystko... Musiałam użyć lustra, żeby zobaczyć czy brazylijski pas startowy wyszedł równo. Nie wyszedł :)
 
Dołączam do moich dolegliwości przypadłość o nazwie "lustrzyca".
Jest to jednostka chorobowa głównie dotykająca mężczyzn z tak zwanym mięśniem piwnym. Polega ona na tym, że człowiek nie jest w stanie zobaczyć niektórych części swojego ciała, bez użycia lustra.
Otóż wczoraj odkryłam, że mam właśnie tą przypadłość. Próbowałam się ogolić, ale niestety nie było to łatwe, brzuch zasłaniał wszystko... Musiałam użyć lustra, żeby zobaczyć czy brazylijski pas startowy wyszedł równo. Nie wyszedł :)

hehe to jest na to "fachowa" nazwa to ja tez "to" mam hihi i ten sam problem z pasem startowym:p
 
Oj tak co ja sie na wyginam :0 (lusterka dwa małę zbite heh trzeba 3 sprawić sobie)...ogólnie juz na wyczucie poprawki robię hehe
 
ja poprosze m o pomoc w pierwszej ciazy tez prosilam heh ;-) az lekarki sie w szpiatlu dziwily ze jestem tak ladnie wygolona, ale sie zdziwily jak im powiedzialam, ze to moj m heh
 
Och jak dobrze, że nie jestem jakiś nienormalny odmieniec :) z tymi moimi dolegliwościami... Od jakiegoś czasu skurcze łydek nad ranem, anemia, apetyt na słodycze a odstręcza mnie normalne jedzenie, siku kilka razy w nocy, nie mogę się za szybko obrócić jak leżę bo mi brzuch urywa :), zgaga już doszła od paru dni. No i oczywiście lustrzyca :D na szczęście mój M chętnie pomaga mi przy goleniu ;-) Zaczęliśmy rozglądać się za rzeczami dla malucha i tu kolejne zmartwienia bo jak dobre to drogie a jak tanie... to już niekoniecznie dobre... No i ciągle coś. Na szczęście zapominam o wszystkich troskach zawsze jak mnie mój skarb zaczyna kopać po pęcherzu :) kochany mój słodki daje mamie do zrozumienia, że bywają bardziej bolesne rzeczy niż niemożność zdecydowania się na wózeczek :-)
 
reklama
Całą ciąże czułam się świetnie no poza mdłościami w pierwszych 2 miesiące a teraz niestety dopadła mnie bezsenność :wściekła/y: 2 noc pod rząd co usnęłam dopiero o 4 rano a o 9 wstaje wyspana. A w dzień chodzę jak neptyk :-( Dziewczyny też tak macie??
 
Do góry