reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

Risia nie wiem czy dobrze pamiętam , czy to Ty brałaś Dopegyt i Isoptin ? Jesli tak to po jakim czasie one działają bo ja dziś ciśnienie 140/80 , wzięłam tabletki i mam 154/76, czyżby one na mnie nie działały , a zaznaczam ,że nic nie robiłam tylko leniwie siedzę przed tv
 
reklama
Ja juz mam jakas obsesje z tymi ruchami. wole jednak jak Maci swiruje, az mnie to boli. nie lubie jak spi... doszlo do tego, ze jak dlugo cisza, to zamiast logicznie pomyslec ze wlasnie spi(no bo kiedys musi), to go musze poruszac, najczesciej po dupce, bo mam ją caly czas wypieta na przodzie... on sie wtedy "oburza", skopie mnie i jestem spokojniejsza... z drugiej strony mam potem wyrzuty, ze mu nie zapewniam spokojnego snu... ehhh no chyba powinien sie juz urodzic, nie miala bym takich durnych dylematow.....

no mam tak samo. i nic nie pomaga zadne tlumaczenia ze Maly ma juz malo miejsca i ze teraz wiecej sie wypina itp.
 
Risia nie wiem czy dobrze pamiętam , czy to Ty brałaś Dopegyt i Isoptin ? Jesli tak to po jakim czasie one działają bo ja dziś ciśnienie 140/80 , wzięłam tabletki i mam 154/76, czyżby one na mnie nie działały , a zaznaczam ,że nic nie robiłam tylko leniwie siedzę przed tv


nie mie ja nie bralam :(
 
Ja też tak mam że mały rusza się mniej i tylko przeciąga- najcześciej jak się spać kładę. A dziś to wręcz mogłam się z nim siłować :D Wiecie jakiego mam silnego synka??? Myślałam że mi dziurę w boku wypcha:D
 
no tabletki chyba dopiero dziś zaczęły działać , ciśnienie wraca do normy co prawda rano było 145/80 , ale teraz już 124/70:-D, ale miałam stresa...
 
'strzela' mi kregoslup kilka razy dziennie w czesci ledzwiowo-krzyzowej. poza tym wlosy mi sie przetluszczaja-1 dzien i znowu moge je myc a stosuje sie do zalecen ze chlodniejsza woda do takich wlosow, szampon odpowiedni a i tak nie pomaga.
 
dziewczyny powiedzcie mi czy macie czasami takie uczucie jakby dzidzius chcial wyjsc? jakby wkladał raczki w kanał rodny i jakby one zaraz mialy wyjsc i pomachac? a przy tym lekki ale niezbyt przyjemny ból? bo ja mam takie objawy i zastanawiam sie czy to nie za wczescie jutro mam wizyte ale w niektorych momentach mam wrazenie ze corcia mi sie zaraz wysunie albo ze chlupnie ze mnie woda :/
 
Emilka87 dziś w nocy miałam to samo, normalnie jakieś schizy że zaraz mnie wody zaleją:/ tak sie bałam, że nie mogłam spać. Jesteśmy widzę w podobnym terminie ciąży moze to normalne?? I faktycznie mało przyjemne to jest uczucie...
 
ciezarowka ja tak mialam wczoraj w nocy.. dzisiaj całą o dziwo przespalam, ale teraz w dzien znow wrociło i boje sie chodzic czy cokolwiek robic :(
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi czy macie czasami takie uczucie jakby dzidzius chcial wyjsc? jakby wkladał raczki w kanał rodny i jakby one zaraz mialy wyjsc i pomachac? a przy tym lekki ale niezbyt przyjemny ból? bo ja mam takie objawy i zastanawiam sie czy to nie za wczescie jutro mam wizyte ale w niektorych momentach mam wrazenie ze corcia mi sie zaraz wysunie albo ze chlupnie ze mnie woda :/
ja mam czasami takie uczucie. jak wtedy stoje, to musze predko usiasc, bo az mnie zgina w pol. gdzies czytalam, ze to moze byc od napierania głowki na szyjke.
 
Do góry