reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

Hehe może nie o brzuchu ale dzisiaj mojemu dziadkowi jakas babka powiedziała w kościele że wnuczka "łyd nabrała" miło miło :d
 
reklama
Ulo jak miło :/ kejti :)

Aob to mnie uda na szczęście jeszcze nie.


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mnie boli przy lezeniu na plecach, i lewym boku na prawym jest znośnie. Zmiana pozycji to jak u Aob zgrzytanie zebow. A przy chodzeniu to wgl jest tragedia, po 10minutach mam wrażenie że lewa noga zostaje mi w tyle jakbym ja za sobą ciągnęła :/ krocze jakbym miała z kamienia, jak dotkne wzgorka łonowego to bol się nasila. Ale bol bardziej umiejscowiony jest z lewej strony, od wzgorka przez pachwine aż do tyłka :/ taki rozpychajacy na boki po dłuższym spacerze jakbym mogła to bym nogi stawiała na boki a nie jedna przed drugą [emoji23]
Jutro Idę do ortopedy zobaczymy czy mnie przyjmie.

Kejti nie martw się mi wczoraj babcia powiedziała że "grubo chodzę w ciąży" [emoji23]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
uploadfromtaptalk1469990874761.jpg


W środę zaczynamy 27tydzien ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1469990874761.jpg
    uploadfromtaptalk1469990874761.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 526
Milagros te bóle to z kręgosłupa?czy może rozejscie spojenia lonowego? Moja siostra tak miała ze nogi na boki wykrecala chodząc w bólu. Niestety było to wskazaniem do cc.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros te bóle to z kręgosłupa?czy może rozejscie spojenia lonowego? Moja siostra tak miała ze nogi na boki wykrecala chodząc w bólu. Niestety było to wskazaniem do cc.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Emalka nie wiem. Kręgosłup mnie bolał, ale przy bólu kręgosłupa nigdy nie towarzyszył mi ten ból, czułam nacisk ale nie aż do takiego stopnia, a teraz kręgosłup się uspokoił (byłam u fizjoterapeuty, miałam te taśmy i jest dużo lepiej) za to krocze boli. A ja zawsze myślałam że ciąża to taki blogi stan :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ojej dziewczyny współczuje Wam tych boli. Ja przez dwa miesiące miałam taki silny bol przy kości ogonowej i pojawiał sie wtedy jak po dość intensywnym dniu polezalam. I co dziwne łapał mnie tylko przy leżeniu, ale az tak ze nie mogłam wstać z kanapy. Miałam go dzień w dzień, raz słabszy raz silniejszy, ale samo przeszło. Moze to tez była rwa? Ale sama nie umiem określić czy on promieniował....
Pamietam, ze w tamtej ciazy pod koniec i po porodzie strasznie bolał mnie kręgosłup, ale krocze hmmm nie pamietam, pachwiny na pewno. Ale cos ostatnio o tym czytałam, ze taki bol jest normalny, przyczyna jest rozciąganie więzadeł i spojenia łonowego.

Od niedawna nic mnie nie boli, oby jak najdłużej.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry