reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

reklama
SAM_0374.jpg
to ja dzisiaj, 15t :-)
happymama śliczna fotka ,
każda z nas ma inny brzuszek ale każdy prześliczny;-)
 

Załączniki

  • SAM_0374.jpg
    SAM_0374.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 76
aniolinek- dokładnie tak, każdy brzuszek jest inny ale każdy uroczy. W pierwszej ciązy wypatrywałam brzucha każdego dnia ale dość późno się pokazał, teraz to wyskoczył błyskawicznie:-)
 
Aniolinek super :-)

happymama ja w pierwszej ciazy tez wypatrywałam brzuszka i tez pojawil sie bardzo pozno bo dopieor w 6 mc a teraz juz cos sie pomału pokazuje ;-)
 
Ale fajne brzuszki, no śliczne, takie drobne . . . ja to mam już ogromny, w pociągu mi miejsca ustępują i w markecie w kolejkę wpuszczają . . . ale z ciąży to tam niewiele jest . . . Marta, ja też już mam 5kg in plus . . .
 
Aniolinek ale fajniusi brzusio! Jeju ja to mam wrażenie że serio w porównaniu do Was to mam tego ciała bo co każda to takie chudzinki, a happymama to już w ogóle jak na trójkę dzieci to super laska i w życiu bym nie powiedziała że urodziła trójeczkę :)
 
Ja też mam już na plusie 4 kg...
Chciałam wstawić wam zdjęcie swojego brzuszka ale mam problem : jak wgrywam zdjęcie w okienko odpowiedzi to jest ono w poziomie a nie w pionie - nie wiem jak mam to zrobić prawidłowo bo ja jestem lewa do komputerów :no:
 

Załączniki

  • IMG_0034.jpg
    IMG_0034.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry