reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

Kesti....kurka wodna...ja taki miałam w I trymestrze:-) w tej ciąży bardzo szybko był widoczny.

Daria...matko! jaka chudzinka:-)

chciałabym mieć mniej chociaż 10 kg i czekam z niecierpliwością na poród, bo mam nadzieję, że zrzuce tyle ile po Mai...tylko żeby to nie wróciło już
 
reklama
KESTI-Matko gdzie masz dzidzię??:):):):)
Ja od 2 tyg.urosłam straszliwie, wcześniej też miałam mały jak na ten miesiąc ale... nie aż tak!!!Tak to miałam przed ciążą:-D:-D
 
Podejrzewam, ze troszke jeszcze urosnie, ale z doswiadczenia po pierwszej ciazy to taki urok w mojej rodzinie, ze dzieci sie tak ukladaja, ze brzuszki nie sa wielkie a i tez ilosc wod nie jest duza, bo np. czesto duzy brzuszek jest od wlasnie duzej ilosci wod tez. Ale czasem chcialabym miec taki duzy okragly brzuszek:)

Selerowa, wszystko zrzucisz.

Ale apropo brzuszkow to mam kolezanke, ktora jest szczuplutka i ona taki jak ja teraz brzuch miala przy porodzie:) A mala wazyla 3kg
 
Kesti czekałam kiedy wrzucisz swój brzuszek, a jego rzeczywiście nie ma ;-) Chudziutka, zgrabniutka jesteś (przy okazji - świetne buty :tak:), tylko pozazdrościć. Choć z drugiej strony, tak jak piszesz, fajnie jest pocieszyć się w ciąży okrągłym bebzolkiem ;-) A przed ciążą to ja nawet miałam większy brzuszek niż Ty teraz ;-)
 
Kesti ale malusi brzusio ..:-D nie pomyliły Ci sie czasami tygodnie ciazy ??:-D:-p hah na moj brzusio ludzie mowia ze malusi jak na ten tydzien ciazy a co dopiero na twoj by powiedzieli :-D ale super bedziesz miałą mniej do zrzucania;-)
 
Kesti :szok: Strasznie malutki ten twój brzuszek. Ale fajnie i sie ogolisz i wszystko bez problemu zrobisz:-p U mnie to już nielada gratka z schylaniem itd.
 
oki to i ja sie pochwale:-) tak wyglada zblizajazy sie 32 tydz ciazy blizniaczej:) 2013-12-19 11.31.34.jpg
 

Załączniki

  • 2013-12-19 11.31.34.jpg
    2013-12-19 11.31.34.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Do góry