reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

reklama
w obwodzie mam 88 cm jak na mnie to duzo tyle gdzies miala przy colinie jak rodzilam ;p a on sie urodzil z waga 3300 :) ale dziecko czuje ze jest chyba dlugie bo tam mi sie w brzuchu kreci i kopie z colinem juz myslalam ze bolesnie mnie kopie ale to dziecko pobija wszystko;/ moj brzuch wyglada jak falujace morze tak lata ;p
 
Bez tytułu.jpg
A to moj brzuszek, zdjecie z weekendu z parapetowki u znajomych:)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 128
chce edytowac posta i nie moge to napisze jeszcze raz bo tam zle napisalam ;p kesti gdzie ty masz brzuch ja taki to mialam tylko z nadia ;p verita no ja w biodrach to mam 88 w ciazy;/a przed to mam tak 77-79
 
reklama
Do góry