reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

reklama
dzieki:) chociaz waga mowi swoje:) a najlepsze jest to ze dopiero z 3 tyg temu wyszedl bo do 7 miesiaca jak ktos sie dowiedzial ze jestem w ciazy to zdziwko hhehe:-) a w 3 tyg taki bebech wyszedl i to blizniaki jeszcze:tak:Polozna jak pobierala mi krew to napoczatku tez sie dziwila ale usg nie klamie kazde ma juz ok 1700:-)
 
widac/??
 

Załączniki

  • Zdjęcie5075.jpg
    Zdjęcie5075.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 93
  • Zdjęcie5168.jpg
    Zdjęcie5168.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 101
Kesti-Ty jak modelka :)figurka..no no,pozazdroscic
Daria-chudzinka jstes,ale jak topowiedzial ost gin..płod jest jak ...pasozyt,wszystko od matki wciaga
niespodobała mi sie ta nazwa "pasozyt" ale cos w tym chyba jest
jedne mimo ciaży szczuplutkie ze tylko brzuch widac

dla mnie macie wszystkie ladne brzuszki:)
 
Ostatnia edycja:
Kesti :szok: Strasznie malutki ten twój brzuszek. Ale fajnie i sie ogolisz i wszystko bez problemu zrobisz:-p U mnie to już nielada gratka z schylaniem itd.

hah
ja tez sie nie ogole
ost/.tak sie goliłam ze masakr..brzuch zasłaniał,to ..piersi jaksie pochyliłam mi zasłanialy
wyszlam z wanny atu polowa wydepil.jakos a druga..zapomniałam o 2 polowie
zasweszlam do wanny
ale z lusterkiem to h..o sie goli
maż chciał mnie maszynka do wlosów..ale balam sie ze mnie zatnie
jak ja do porodu pójde??:szok:
choc dla połzonych to normalka raczejh
 
reklama
Do góry