reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

Aleksp ja tez momentami czuje takie parcie małego w dół że az boli chodzic. Na szczescie po chwili zazwyczaj troche zmienia pozycje i przechodzi
Zresztą nie moze byc notorycznie za nisko bo wciaz mnie męczy niemiłosiernie zgaga. A tak sie chyba dzieje jak dziec naciska u gory..
 
reklama
Ewelinka zgrabniutki brzuszek wygląda jak mój w 5 ;)
u mnie około 112 w tali
Trytytka ja wogóle nie chodziłam w ciążowych spodniach bo mi nie wygodnie było, tylko grube rajstopy, legginsy, getry i jakieś dłuższe tuniki..
 
ale się pięknych brzuszków naoglądałam :D
każdy wyjątkowy i w każdym rośnie wyjątkowy mały człowieczek :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

u mnie stan na dziś 98cm ;)
biorąc pod uwagę że w sumie mam 156cm wzrostu to niezła ze mnie kulka :-D
 
Trytytka mi juz tez malo wygodnie w spodniach ciazowych i wyciagnelam z tamtego roku leginsy ocieplane. Chodze w nich non stop. Nawet pasa za bardzo nie naciagam na brzuch tylko zakladam podkoszulek ciazowy i wkladam w leginsy a na to tunike i wychodze:tak:
Ewelinka ladniutki brzuszek. Czy ty nadal chodzisz w swoich ciuchach? Bo ciazowe to chyba za duze na Ciebie?
 
Madzia83, Trytytka, Asinka, Ewelinka brzuszki cudne i wyjątkowe :-)
Obwód brzucha na wysokości pępka 98/99 cm.
 
A powiedzcie macie te kreski na brzuszku które wychodzą w ciąży ? jedna w dół od pępka a druga w górę. Ja ta górną mam krzywą :D nie prowadzi od środka pępka tylko bardziej z boku:D
 
Basiatoja ja w pierwszej ciąży nie miałam i teraz też nie mam:) i chyba się już raczej nie pojawi:)
 
reklama
Do góry