reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

U mnie podobnie
W poprzedniej ciazy mialam widoczna kreche
Teraz jak narazie nic sie nie pojawilo i to mnie dziwi.
No ale z Laura mialam 113cm a teraz mam 106 wiec byc moze to chodzi o rozsciaglosc skory:confused:
Rozstepy dostalam przy Laurze ale tylko na udach i pupie no przy 29kg normalne. Teraz nie widze nowych wiec byc moze mnie omina ( waga o polowe mniejsza wiec to tez ma znaczenie)
 
reklama
basiatoja mnie sie ta kreska pojawila jakos kolo 33 tc

Rozstępów nie mam, smaruje się namiętnie i regularnie Mustelą :) ale nie ma co zapeszac bo mojej kolezance pojawily sie juz po porodzie ;)
 
rozstępy miałam jak byłam w ciąży z Gabim ,a teraz cisza w temacie:-) Żeby było śmieszniej wtedy smarowałam się mustelą dwa razy dziennie,chodziłam na masaże itp. i pomimo tego i tak się pojawiły:/A teraz olałam sprawę,nawet codziennie się nie smaruję bo ciągle zapominam i brzuszek gładki:-)

Kreski nie miałam ani za pierwszym razem ani teraz:-)

A prezentujemy się tak...pełne 36

P2035440.jpg
 
Ewelinka, ja tak wygladalam w 4 miesiacu:-D

U mnie brzucho strasznie wysadzone do przodu, po bokach nic, z przodu bania po prostu. Jak przyczepiona pilka. 120 cm nadal w obwodzie. Juz mam nadzieje, ze nie urosnie:dry:

Rozstepow brak, kreseczka bardzo delikatna.
 
Ala, super brzuszek :))

U mnie krecha dość delikatna, ale jednak widoczna i to już od jakichś 2 miesięcy. Na szczęście rozstępów na brzucholu nadal brak :)
 
reklama
Do góry