reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

a to my w II dzien 36tc
Amelka 36 tc 25.01.2012.jpg
 
reklama
marcówka, roksa , aleksp - wszystkie zgrabniutkie , od razu sobie tak pomyślałam jak tam maleństwa sobie fikają :tak: Ostatnio jak widzę brzuszki ciążowe to zastanawiam sie co w tym brzuszku dzidzia akurat robi i jak jest ułożona , jaką ma minkę , czy drapie sie po uchu a może daje kopniaka mamie w wątrobę :rofl2:
 
dziekuje dziewczynny, moze ta czern troche tych kg zabiera:))) z wagi (54,7 przed ciąża mam 63 kg w 36tc więc te +8 jest)ale powiem,ze zawsze myslalam ze ciaza to dla kobiety wyglad i zachowanie niczym u słonicy- taknie jest ( mimo iz babcie, ciotki itp lametuja jak to zle wygladam). Wy tez tu zgrabniusie i sliczne domeczki wklejacie wiec -MOZNA w ciazy wygladac i czuc sie pieknie....i troche ruchu nie zaszkodzi

Wiec kochane zycze Wam zdrowych maluszkow i zadowolenia z tych 9 miesiecy::):):)
 
reklama
Nomi jak widzę mój falujący brzuch to myślę sobie że Malutka koziołki i salta w nim fika.
Nomi mój synek to buszuje jakby na dyskotece się bawił :p Caały brzuszek faluje.
\

Moja ostatnio troszkę sie uspokoiła z kopniakami, teraz bardziej sie przeciąga , nogi prostuje , ostatnio wyczułam pupcię bo taki spory pagórek, a wiedziałam , że główkę ma w dole , i na pewno nie nóżka czy rączka. Jak tak rączką pogłaskałam to spore wybrzuszenie to jeszcze bardziej się wypchnęła, pewnie nogą zaparła od strony kręgosłupa i nogę w kolanie prostowała ;-) silna baba :-D

Jak jestem na szkole rodzenia szczególnie na ćwiczeniach to sie zastanawiam co te dzieciaczki sobie myślą jak my - mamy, tak sie wyginamy.
Ostatnio moja mała ćwiczyła razem ze mną, aż mnie zdekoncentrowała i cała sala się ze mnie śmiała , bo pomyliłam nogi i ręce a to dlatego, że malutka podczas ćwiczeń jak mamusia się rozciągała i jak ja nogę do góry podnosiłam to ona w tym momencie też nogę z prawej strony brzucha wypychała, tak było to silne, że skupić się nie mogłam , tak mi się wszystko pokiełbasiło , że robiłam odwrotnie niż pani prowadząca prosiła aż się wszyscy zaczęli śmiać - stwierdziłam , że jak po porodzie zapiszę się na aerobik i mała będzie już większa to koniecznie będzie chodzić ze mną , w towarzystwie taty :-)

maluszki w brzuszku bywają bardzo energiczne , jakby chciały już biegać i skakać
 
Do góry