reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
Makunia pięknie wyglądasz z brzuszkiem, serio:-) Zuzkon nie przejmuj się rozstępami, zrobisz z nimi porządek po porodzie. Ja też się czuję brzydko i ociężale, ale takie uroki końcówki ciąży. Wytrzymam, a później też się biorę za siebie:-D;-)
 
a tu my zaczynajac 40tc...i chyba faktycznie ostatni

Zobacz załącznik 541052 Amelka 40tc 21.02.2013 e.jpgAmelka 40tc 21.02.2013.jpg
 
Anka promieniejesz na swoich zdjęciach:) super wyglądasz:) brzuszek piękny i Laura też:)
Makunia Twój brzuszek też cudowny i bardzo fajna fotka:)
Aleksp pięknie wyglądasz z brzuszkiem:)

A to my z dziś:) tzn mój brzuszek;) DSCN0659.jpg
 
Madzia malutki brzuszek :)
Aleksp śliczna z Ciebie dziewczyna

też musimy sobie jakąś ostatnią fotę strzelić przed finałem. myślałam żeby zrobic jak będziemy wyjeżdzac do szpitala ale podejrzewam że nie będę wtedy w nastroju ;)
W ogóle to wszystkie zdjęcia ciążowe mam zawieszone w próżni bo laptop na którym miałam je zapisane ciągle nienaprawiony...
 
reklama
Madzia jaki Ty masz malutki brzuszek:szok::szok:malutki ale jaki sliczny:tak:
Natalia przy moim brzuchu 111cm napewno nie wygladasz duza:-D Mam nadzieje ze pozniej uda mi sie poybyc tych 40cm
Batina moja kolezanka wlasnie zrobila sobie ostatnia fotke jak wychodzila z domu do szpitala:tak: Ja jak nie zapomne to tez sobie szczele;-)
 
Do góry