reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

Moj brzuszek

pierwsze zdjecie z 7 tygodnia, a drugie z 13t2d
 

Załączniki

  • IMG_0613.jpg
    IMG_0613.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_0734.jpg
    IMG_0734.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Madzia, Makunia śliczne brzuszki macie, Ty Ewelinka na pewno w ciąży jesteś? ;-)Normalnie brzuszek jak marzenie, płaski i nic po nim nie widać.
 
Hehe nie nie.... dzidzius w moim brzuszku to szczera prawda :) tylko gdzie ten sasanek sie chowa? W 11t6d tygodniu mial 5,5 cm wiec teraz mysle, ze juz bedzie miec ok 6,5-7cm :) pewnie za miesiac bedzie juz cos widac :)

Przez to, ze nie mam wcale brzucha...zapominam o tym, ze jestem w ciazy.
 
Ewelinka w zyciu bym nie poweidzeiala ze ktos mieszka w twoim brzuszku:-D:-D:-DChudzinka z Ciebie:tak:
Banankowa jakby kazda z nas wygladala jak Wewlinka to co by zrobili faceci ktorzy lubia wiecej cialka:-D:-D
Ja jestemn szczupla a moja siostra zawsze byla okraglejsza i jakos po dwohc ciazach nie wyglada tragicznie, okragla tam gdzie trzeba, wiec glowa do gory!!!
 
reklama
Do góry