reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
Ala, Anka pocieszyły mnie zdjęcia Waszych brzuszków, bo ja też mam już wielgaśny.

Kiniusia ja miałam kolczyk w ciąży ze Szczepkiem tylko, że nie miałam jeszcze wygojonego i non stop sie grzebało dlatego wyjęłam a nie zamierzałam, kupiłam nawet specjalny kolczyk z takiego specjalnego plastiku.
Ja sobie przekułam pępek w ramach prezentu ślubego dla Męża, tylko że w noc poślubną "zmajstrowaliśmy" Synka:-)
 
Kolczyk wyciągnęłam, ale nie zrezygnuję z niego na pewno po ciąży wróci na swoje miejsce, bo go "kocham" :p Ja mam przekłuty pępek od 6 lat więc już dawno wszystko wygojone (to był element mojego buntu młodzieńczego :p miałam 16 lat jak go zrobiła)
Ale gina jeszcze dokładnie podpytam o co chodzi, że kazał wyjąć. Bo wczoraj byłam tak dzidzią zaaferowana, że nawet nie pomyślałam :p
 
aż się zarumieniłam:)dziki!!!!!

dziewczyny duży ale w drugiej ciąży naprawdę jakoś szybko wyskakuje:p Zresztą ja sobie tłumaczę, że to już 17/18 tydzień więc prawie połowa:D
 
reklama
Do góry