reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
Ja tez jestem za :) wsparcie sie przyda. a przynajmniej będziemy mogły dzielic sie postepami naszych maluszków :) hehe
chodz ja jestem jedną z tych na którą bedzie trzeba troche poczekać. Bo duzo z was ma termin na początku s. A ja mam na sam koniec :) heehe
 
anna spokojnie:) W miesiąc na pewno nie schudniemy więc będziecie 'dochodzić':) Ja mam termin 1 sierpnia ale jak tak dalej pójdzie to wyląduję z Kasicą w lipcówkach:)
 
Maggie mamy ten sam termin 1 sierpnia choc z usg wychodzi juz 31 lipca heh zoabczymy jaki termin przyjdzie w nastepnycm usg. Ja tez sie dolaczam;D do najszuplejszych nigdy nie nalezalam zgubimy raz dwa wspierajac sie, mnie sie marzy waga ze slubu i bede silnie dazyc do niehj bo za rok mnostwo wesel i imprez sie szykuje wiec trzeba jakos przynajmniej wygladac;D
 
reklama
maggie- upominam Cie, to wątek z ciazowymi brzuchami a nie z dla odchudzających sie ;) heheh ale ten brzuch mógłby juz troche się zaokrąglić wasze już takie ladne ;)
 
Do góry