reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
tu ich nie widać, ale są.. 75 E/F się nie nosi przez przypadek.. ;) ale spoko.. moja mama ma 90 FF, więc los i tak był dla mnie mega łaskawy ;)

Też bym się chciała mile zaskoczyć, zamiast to mam jakieś debilne myśli o odchudzaniu zamiast cieszyć się stanem, a tak było miło.. wiedziałam, że ta pieprzona waga wszystko spartoli..
DSC_9756.jpg
 
Dzięku szuszu.. muszę to jakoś przetrawić... najgorsze tylko będzie to co miesięczne ważenie.. bo będę co miesiąc miała powtórkę... wrrrrrrrrr
 
Marcelina ale super wyglądasz:):) no i kiecuchna była śliczna;) ja tez mam duze;) hihh zawsze je lubiłam ale teraz jak mi juz trochę urosły i są obolałe to jak się kładę do łózka to przykrywam sie kołdra pod sama szyje zeby ich nie ogladac;)))ahhahah
 
witajcie dziewczyny, tak dobrze myślicie jestem z lipcowych, ale tak jakoś wyszło że sie tu zadomowiłam. Jak pisałam na lipcowkach to nikt mnie nie zauważył.

Marcelinaa nie przejmuj sie ja mam 175 i przed ciążą ważyłam 88 kg, teraz narazie przybrałam 2kg, jam mam nadzieje że nie przekrocze 100.
Bo potem tego wcale nie zrzuce, odchudzałam sie przed ciążą ale efekty były mizerne.Mam nadzieje że po ciąży bedzie lepiej.
 
Marcelinaa nie przejmuj sie ja mam 175 i przed ciążą ważyłam 88 kg, teraz narazie przybrałam 2kg, jam mam nadzieje że nie przekrocze 100.
Bo potem tego wcale nie zrzuce, odchudzałam sie przed ciążą ale efekty były mizerne.Mam nadzieje że po ciąży bedzie lepiej.

noo.. to będziemy się wspierać :happy: mam tak jak Ty.. z odchudzaniem też :baffled:

Aga- tu jest tyle dziewczyn, że nie każdy post każda komentuje :)
Czasem ktoś coś Ci napisze bliższego, czasem nie wiesz co komu odpisać.
Ja osobiście jestem mało wylewna , prywatnie też :zawstydzona/y:
 
Aga, no wiesz...wszystkie Cię zauważamy, ale może nie odpisujemy na konkretne twoje posty, bo tu teraz tyle się na forum dzieje, same wizyty itd;-)A ja jeszcze w trakcie pakowania z grypą na karku;-)
 
reklama
Aga, myślę, że nie tylko ty masz takie odczucia z tym niezauważaniem. ale na pewno jesteś "widoczna".
Marcelina w sukni ślubnej wyglądałaś bosko. Poza tym jak cię to pocieszy to ja też przeżywam chwilę załamania jak muszę się ważyć i widzę te przybwające kilogramy, wrrr...
 
Do góry