reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
Dziewczyny brzuszki śliczne macie;) ja zrobię fotkę dopiero po mojej wizycie u gina czyli 8 lutego;) bo jak narazie to sam tłuszczyk;p
 
wczoraj mój gin mnie załamał.. zapytałam, czy następne usg już normalnie a nie "wewnętrznie" a on do mnie, że zobaczymy bo Pani taka raczej puszysta.........
 
ehh .. już się przyzwyczaiłam..
ja jestem wielka baba, bo mam 176 cm i jestem budowy.. że tak powiem konkretnej.
Nie jestem gruba.. ale nie mam też rączek czy nóżek jak patyczki.
Zawsze ważyłam ponad 70 kilo, mam wielki biust, kawał siedzenia.. jestem taka no.. zwyczajna.

Ale niestety.. dla niektórych, jak ktoś nie wygląda jak modelka, to już jest puszysty...

Jeszcze teraz lekarz mnie ważył.. w ciuchach swetrach- choć to marne pocieszenie- 83 kilo.. masakra!
 
Marcelina kochana ja mam 176 wzrostu i waze 67 kg.... i tez mam cycek konkretny;) ahha w sumie to już mam go dosc bo jeszcze mi troche teraz urosł..;p

Ja tez cały czas mam dopochwowe bo lekarz twierdzi ze wtedy lepiej widać maluszka..choc ostatnio robił mi takie na brzuszne i tez było widac;)
 
no wiem.. ale jak mi tak on powiedział to mnie zabił..
w ogóle mnie wskaźnik wagi zabił..
nigdy się nie ważyłam, nienawidziłam tego, zawsze uważałam, że to nie waga decyduje o tym kto jak wygląda..
ale kuźwa.. 83 kilo? czy ja wyglądam na 83 kilo?
to ile ja będę ważyła 100 ?????????????

tylko nie odbierajcie mnie jak paniusię, która ma "wielki" problem.. bo ja nie z takich.. ale 8 z przodu, zabiła mnie..



148220_182458878435657_100000146370266_737308_7719584_n.jpg
 
reklama
Marcelina nie wyglądasz na 83 kg no i gdzie te twoje wielkie cycki??;p bo jakoś ich nie widzę;) ja tez byłam w szoku jak mnie połozna zwazyła... bo spodziewałam sie troszke wiekszej wagi..ale byłam miło zaskoczona;)


a właśnie dziewczyny jak ostatnio byłam u lekarza to byłam w 10 tygodniu i 3 dniu ciazy wedługo suwaczka a lekarz napisał mi w karcie ze to 11 tydzien....(z tych jego wyliczen tak wyszło) czyli co suwaczek zle liczy czy jak? bo juz nie kumam?
 
Ostatnia edycja:
Do góry