reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

Nie jest to błąd. To są liczone miesiące ciąży. Ciążę liczymy od pierwszego dnia okresy. W moim przypadku było to w marcu. Czyli od marca do września mamy 7 miesiący.
Jest różnica między miesiącami ciąży a miesiącem kalendarzowym.
Zresztą nie ważne. Powinno się liczyć to w tygodniach a nie miesiącach.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Dokładnie,powinno się liczyć w tyg.
A ty na kiedy masz termin? :)
I wogole o co chodzi z tym kalendarzem pod wpisem każdym masz,i widziałam tez u innych ? :errr:
 
reklama
Ja tam liczę że co 4 tygodnie mija miesiąc i już xD Czyli że w 25 zaczynam 7 ^^ Ludzie i tak tego nie ogarniają więc mi tam rybka ^^ Mówię że konczę 6 reakcja jest że spoko i tyle w temacie [emoji14] Ważne żeby w tygodniach się zgadzało i gin czaił na jakim jestem etapie. Tak samo liczę własne urodziny. W październiku kończę 26 więc w listopadzie już będę mówić że mam 27 ^^

Brzusiątka macie najsłodsze na świecie :* Nie ważny który miesiąc, ważne że zdrowe :)
 
reklama
Do góry