reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

reklama
Wow ale wy zgrabne. Ja mam wrażenie że mój brzuch ciążowy rośnie mi bardziej z tyłu heh...
DSC_0008_20170705035307240.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0008_20170705035307240.jpg
    DSC_0008_20170705035307240.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 872
Carlar ale cudowny♡
Reniuszek pieknie wygladasz:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@CarlaR Wow aż ciężko uwierzyć, że jesteśmy na tym samym etapie! Szał :)
@reniuszek Ślicznie wyglądasz! Mega zgrabnie i z przodu i z tyłu :)

W ogóle zazdroszcze wam dziewczyny, że macie takie fajne napięte brzuchy! Mój jak stoję nie jest taki okrąglutki :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@CarlaR Wow aż ciężko uwierzyć, że jesteśmy na tym samym etapie! Szał :)
@reniuszek Ślicznie wyglądasz! Mega zgrabnie i z przodu i z tyłu :)

W ogóle zazdroszcze wam dziewczyny, że macie takie fajne napięte brzuchy! Mój jak stoję nie jest taki okrąglutki :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
Faktycznie, ale u mnie to już trzecia ciąża to i porozciagana bardziej jestem ;)
 
@reniuszek, @CarlaR jestem Wami zachwycona <3

@maja1987 toś Ty chyba nadwagi nie widziała! Jest naprawdę fajnie :) Brzuś taki ładny :* A nogi jakie masz esktra! <3

@eklerkaa skończysz jak ja. Nic, nic, nic aż tu pewnego wieczora jak się rozepchał tak mi zostało, hihihi :) Łobuzki z tych naszych dzieciaczków :D
 
reklama
@eklerkaa skończysz jak ja. Nic, nic, nic aż tu pewnego wieczora jak się rozepchał tak mi zostało, hihihi :) Łobuzki z tych naszych dzieciaczków :D
Oj tak, potwierdzam, u mnie też skokowo brzuszek rośnie :D Troszkę dziwne to ale tak raz na kilka dni stwierdzam, że znowu mi troszkę wystrzelił, ewentualnie zmienił kształt na moją wspaniałą piłeczkę <3 wgl się zdziwiłam bo przez ostatni miesiąc na prawdę sporo mi wyskoczyło tego brzuszka, a tu po 4 tygodniach raptem +1kg (w sumie po 8tyg ten sam rezultat bo poprzednio waga stała) ;) Może jak znajdę chwilę któregoś ranka na zdjęcie, to też się pochwalę...
 
Do góry