reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Pyśka jak jest z zaskoczenia cc to nie mają czasu zmywać i ty, ale wiem, że mi zwróciła uwagę przy pierwszym porodzie, że nie można mieć, ale nie mam czasu na zmywanie, więc na przyszłość mam pamiętać. Jak już miałam drugi poród to już mnie wcześniej uprzedziły. Najlepsze jest jak laski mają utwardzane paznokcie, hybrydowy żel i nie tak łatwo o zmycie tego lakieru.
Ale możliwe jest, że w nie każdym szpitalu mają takie wymogi. Przynajmniej ja wiem, że jak będę szła to jedynie mogę mieć bezbarwny lakier.
 
reklama
Kroma mi to nawet nie zdążyli powiedzieć że nie mogę mieć takich :-D nie było czasu na pogawędki bo dupka wychodziła :tak:

Ha ha ja pamiętam, że moja kuzynka poszła z drogi rodzić i miała tipsy. Leżała rozkraczona na tym fajnym łóżku bo się jej parte zaczynały i zgryzała żel :-D:-D:-D:-D
 
:-D Jak ładnie poproszą to zmyję z jednego paznokcia - to im powinno wystarczyć. Nie znając dnia i godziny nie zrezygnuję z jednej z niewielu przyjemności jaka mi została... Nie wiem jak to za pierwszym razem było niestety, ale myślę, że jakby mnie sklęły, to bym pamiętała ;-)
 
u nas też muszą być zmyte paznokcie ;-)

a to moje dziewczynki 34tydzień
DSC08531.jpg
 

Załączniki

  • DSC08531.jpg
    DSC08531.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 124
Ja bym się bała z pomalowanymi iść, zwłaszcza przy cc. Bo jednak ten lakier ukryje sinienie paznokci. Przy sn też miałam zmyte. Teraz to mi się nawet nie chce schylać, żeby pazurki u nóg pomalować, więc znowu pójdę z naturalnymi ;)
 
reklama
Do góry