reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
Ziewaczka czym ty się martwisz, 64 kg to nie jest wcale tak dużo! :) Ja ważę już 80kg i w 36 tyg mam 13 na plusie... ale i tak muszę doliczyć 5kg+ bo tyle właśnie przytyłam przed samą ciążą :) Zrzucić 20kg - to dopiero będzie wyzwanie!
 
Renatal - Super brzuszek :tak: widać, że już końcówka. Chyba Ci troszkę opadł co?
adasza - naprawdę ważysz 80kg? Nie widać, chyba jesteś wysoka.. A brzusio fajniutki, taki spiczasty :-)
 
renatal i adasza śliczne macie brzuszki:-) i nie martwcie się ! ja już dawno przekroczyłam 80kg...po poprzednich ciążach dałam radę zrzucić ciężar to teraz też damy radę :tak: i za chwilę zamiast suwaczków ciążowych będziemy miały te ze spadającymi kilogramami ;-)
 
reklama
Do góry