reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
Pięknie wyglądacie! i jesteście takie SZCZUPŁE!
Ja też przytyłam niecałe 10kg, ale wyglądam grubaśnie. Wszystko mi w tyłek poszło :( Leginsy, tuniki etc odpadają wyglądałam w nich przerażająco. A czuje się jeszcze gorzej :) już nie mogę się doczekać kiedy zacznę chudnąć hihi
 
No ja przytyłam 12kg i mimo wszystko wcale mnie to nie przeraża ale przeraża mnie moja twarz. Jestem blada i mam straszne sińce pod oczami. tylko to mnie dołuje.
 
Dzięki kobitki! :happy: No 40 to ja nie ważyłam HAHAHAHA :-p:-D:-D
startowałam z lekką niedowagą - 50 kg przy 167cm. No i dobijam juz prawie do 60 kg. Ciekawe ile jeszcze przybędzie w tych ostatnich 3 miesiącach??

ntmkw - fajniutka piłeczka :tak::tak:
g_agnes - czekamy na obiecana fotkę :-p
adasza - mi eMek mówi, że też w tyłek mi poszło :-D a ja tam siebie z tyłu nie widzę wiec w legginsach biegam :tak:
 
Ewela-szczuplutka jestes, brzusio ladnie zaokraglony
Nmktw-fajny brzusio ale widze ze nie masz nawet pepka wysunietego, ja mam juz wywalony na zewnatrz.
A to moj brzucho z wczoraj, zdjecie troche slabe bo sama sobie robilam i jakos mi to niezbyt wychodzilo, z telefonu w dodatku:
31605605b62e4c67med.jpg
 
reklama
izka - wyglądasz PIĘKNIE! :-) Jaki ładniutki brzusio, a pępka nie widać :-p
Wyobrażałam sobie, że jesteś niższa... nie wiem czemu? A tu wysoka, szczupła laseczka z "piłeczką" :happy:
 
Do góry