reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
izka ja mam prawie 1.8 m :) więc kawał ze mnie baby, ale i tak jak to mawia moja mama mam szczęście bo ona na moim etapie ciąży wyglądała jak dwa hipopotamy :-D
 
exquise brzusio super:tak: coraz bardziej widoczny:-) i zaliczam się do grona niedowierzających gdzie ukryłaś te 18kg co??? Ja w pierwszej ciąży tyle przytyłam i ledwie łaziłam i wyglądałam jak wielki potwór:-D
 
dzisiaj sie zmierzylam i zwazylam :)) 30 cm wiecej w brzuszku(jest 92) niz przed ciaza i 10 kg wiecej :D udaje mi sie w miare stabilnie wage trzymac, bo dzieki mojej fantastycznej diecie przyrost wagi nie jest tak drastyczny, a nawet cos zeszlo :))))
 
Wzrost: 175cm
Waga przed: 66kg ;/ niestety w wakacje mi się sporo przytyło, a w sierpniu dowiedziałam się o fasolce więc o odchudzaniu musiałam zapomnieć :)
Obecnie: 74kg (8kg na plusie ;/)
W pasie przybyło mi ponad 30 cm.. mam już 100cm w obwodzie
W biodrach przybyło 10cm.. i tutaj będzie 105cm (katastrofa!)
o dziwo w udach (najszerszym miejscu) przybyło mi tylko 2cm.. hm
A w biuście nieznaczne + 6 cm :) co za niesprawiedliwość..

W pierwszym trymestrze przytyłam 3kg.. potem 4m-c 1,5kg i 5 miesiąc nieznaczne 1,3kg no i w szóstym miesiącu szaleństwo, bo całe 2kg.

Najwięcej jest mnie od pasa w dół. A słyszałam, że jak się jest w chłopcem w ciąży to właśnie biodra i nogi wcale tak mocno nie tyją... obalam kolejny mit z serii "wygląd w ciąży, a płeć"!

 
Ostatnia edycja:
reklama
A to moje 115 w obwodzie;-)
 

Załączniki

  • 008.jpg
    008.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 82
  • 009.jpg
    009.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 81
  • 011.jpg
    011.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 84
Do góry