reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Pabella faktycznie ja mam bardzo nisko brzuch,nawet gin miał problem z usg bo dzidziol tak nisko ułozony ze musiałam baaardzo nisko opuscic spodnie i majtki;) nawet ruchy jak czuje to nigdy w okolicy pepka tylko raczej w okolicy pecherza;)
 
reklama
Jak co tydzien zdjecie:
CIMG5887.jpgCIMG5863.jpgCIMG5857.jpg
Chyba troche urosl :)
 
agacina - suuper brzusio!!! i urusł..urusł :-)

ja ostatnio swierdziłam że z mojej perspektywy(patrząc w dół) brzusio jest widoczny i nawet ładny:-) ale jak ustawiam się przed lustrem to już nie jest taki fajny:-) i wiele osób chyba myśli że jestem przygrubawa:-)
 
A tam, poczekaj, jak Cie wybrzuszy, i nie bedziesz mogla z bedziesz mogla z boku na bok sie obrocic, to za tesknisz za tym malo ciazowym, choc ja tak nie uwazam :)
Ja sie ciesze, ze moj jest maly. Kolezanki mi mowia, ze polozna co bedzie mi robic usg za tydzien to mnie wysmieje jak mnie zobaczy, ze jestem w polowie ciazy ;) oj, jak leze to jakis taki maly melonik jest ;)
 
no ja jestem ciekawa co moj gin powie bo moj brzunio nie jest większy niż twój w 18tc:-) hehe:-) no i w końcu muszę fotki sobie porobić:-) bo kurna sprzęt foto jest ale jakoś chęci do pozowania nie mam:-)
 
reklama
Agacinka sliczny brzunio,nie za duzy nie za mały i widac ze urosł:)
Co do wielkosci brzucha to sie nie martwcie bo ja tez nie mam duzego i lekarz nic nie mowił o jego wielkosci.
 
Do góry