reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

wiecie co... jest jeden plus wizyty w nfz :-D kazała mi się babeczka zważyć - i wg ich wagi w spodniach i bluzce ważę o 1kg mniej niż naguśka w domu:-D hehe


Agata - no no! brzuszek super:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, a ile planujecie przytyc? Wiem, ze w praniu to inaczej wychodzi potem ;) Ja bym chciala 11 kg ;) na 1 kg na plusie, waga wyjsciowa 67. jak na pierwszy trymestr calkiem niexle. Ale boje sie, ze jak mi mdlosci mina, to zaczne zrec :/
 
U mnie 71 i szlag mnie trafia :-)
Harshka - rąsia, ważę tyle samo. Ale ja wagę wyjściową miałam coś około 69 kg. Ja troszkę większa dziewczynka jestem ;-) 2 kg złapałam przez pierwsze 2 miesiące. Ostatni miesiąc - nie przytyłam ani grama, a ważę się za każdym razem na tej samej wadze u lekarza.
Matka mnie pociesza, że ona po ciąży i karmieniu, a zwłaszcza po drugim już dziecku osiągnęła swoją najlepszą wagę. Dopiero wtedy schudła, sporo poniżej poziomu przed ciążą i taką mniejszą wagę utrzymała w zasadzie do dzisiaj. W wieku 64 lat prawie i po "roztyciu się" waży 55 kg. Po urodzeniu mnie, przez jakieś 25 lat ważyła 52 kg (fakt faktem, że ona drobniutka jest, bo ma 154 cm wzrostu, nie to co ja - gigant przy niej ze 170 cm wzrostu). Ale i tak dla mamy respect normalnie!
 
Futrzaku, ja też się strasznie boję!!! Już siebie widzę, jako krzyżówkę międzygatunkową: skrzyżowanie hipopotama ze słoniem i do tego w tygrysiej skórze w paski. Brrrr!!! Ciarki przechodzą! Zapisuję się dzisiaj na aerobik w wodzie dla kobiet w ciąży.
 
reklama
nooo...ja tez się od września zapisuję... i kupuję sobie piłkę dla ciężarnych...ale nie wiem jaka jest dobra, a może to bez znaczenia?
 
Do góry