reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Photo 92.jpg

a teraz? Olaf kopnął modem jak się poprzednio wgrywało......
 
Agatatje....brzusio pierwsza klasa!! ;-)....mojego zaś nie widać i wszyscy mnie pytają gdzie jest ta Twoja ciąża?? No i masz Ci babo placek.. ;-) ale u Ciebie musiałybyśmy my tu wszystkie sobie uroić skoro widzimy to co TY więc szanse urojenia są znikome ;-)
 
dzięki :) poprzednio chyba dopiero później było widać, a też jak ktoś jest wyższy to więcej miejsca dla dzidzi, żeby się rozpychać i nie ma dużego brzuszka, a na początku to jest wesoło, że robi się ciążowo, a na koniec jak miałam pępek pod nosem i żebra przy łokciach.....;) to jakoś mniej śmiesznie.
w każdym razie za miesiąc już nie będzie żadnych wątpliwości i wszystkim coś z przodu wyskoczy :)
 
a u mnie bylo brzuszek coraz bardziej widac.... a teraz juz nie :-D
tzn.cos tam sie odznacza, ja widze,nie jest juz taki plaski napewno, ale postronna osoba napewno sie nie domysli jeszcze ze jestem w ciazy.No ale to kwestia czasu :)
 
reklama
Do góry