reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

No no Milusia nieźle rośniesz za dwóch :D Tak trzymaj(-cie)!!

Ps. Mamy te same płytki w łazience hahahaha tylko u mnie zamiast tych drobny kwiatków są dekory w kółka i takie gałązki z kółkami :D
 
reklama
o rany, nie było mnie przez weekend a tu tyle brzucholków.... przepiekne. musze mojego K namówić, żeby mi fotkę strzelił, to porównam z poprzednią :)
 
milutek toz to juz prawdziwy ciazowy brzuszek! fajny :tak: twoja pierwsza ciaza wiec widac,ze w brzuszku dwa szkraby siedza :tak:


a ja mam wrazenie ,ze moj brzuchol na zdjeciu to taki jakis mniejszy. Na zywo wydaje mi sie juz taaaki duzy :-D:-D
 
Malina - ja ci dam chabrowy strój hahaah to moja koszuleczka nocna jedwabista;-)))
ruda- ty to taką kluske masz zgrabna jak na 2 ciaze i bardzo wysoko ten beli.....ja mam za to nisko osadzony tak jak w pierwszej....
Milutek- dom kochana przeciez to rezydencja albo pałac conajmniej superowo;-))))
Cornelka- troszke tłuszczyku byc musi ale brzunio da sie juz przylukac;-)
 
Harsz, Aga, Cornelka, Ruda, Milutek - ale wam brzusie urosły! pierwsza klasa domki :-) suuuuuuuuuuper:-)

tylko weekend mnie nie było a tu tyle brzuszków:-)
 
reklama
Do góry