reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Dla mnie mnie, mojego eM i moich nabliższym mój brzunio jest nasłodszy na świecie, ale ludzie potrafią być okrutni w komentarzach.. Upokorzą i czujesz się jak największy grubas i że w ogóle o siebie nie dbasz.. Mam ich w d..!!
 
reklama
Wiesz Malinko mi tez jest czasem ciezko jak ktos pyta''gdzie ta twoja ciaza? przeciez ty nawet brzucha nie masz''
A moj kochany maz wczoraj stwierdził ze jak brzuch mi urosnie to bede wygladac jak ''kasztan na zapałkach''-wielki ,okragły brzuch i dwie chudziutkie nozki patyczki,nie wiedziałam czy sie popłakac czy smiac.
 
ja jestem 3 kg na minusie jak narazie uda mi chudły tyłek tosamo pupa niknie w oczach -ale brzuchol rosnie
donrze ze będze zima przynajmniej nie będe śmiesznie wygladać bo pod kurtką sie schowam :D
i piersi mi o rozmiar urosły:(
 
Ostatnia edycja:
Agnes poziomki Harash -------cudne te wasze brzucholeczki----

a ja melduje ze u mnie uwaga 3kg na plusie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
To prawidlowo Pinka.
Pamietam o napisalas, bo ja tak samo przytylam w pierwszej ciazy i nie chce sie znow w wieloryba zamienic... Ale cos mi sie wydaje, ze taka moja specyfika i tyle... Jakby co bede Cie pilnowac ;)
 
reklama
Hej już myślalam ,że tylko ja mam duzy brzuszek , po pierwsze zauważyłam ,że powiększa się bardziej wieczorem i poniewaz naturalnie porownuje swój wygląd z pierwszej ciązy jest bardzo duzy . W ciązy z Olą w 4 miesiącu byłam na wczasach i chodżac po plaży nikt nawet nie mógł pzeypuszczać,że jestem w ciązy, byl zupełnie płaski . a teraz mam taki jak wtedy koniec 5 poczatek 6 miesiąca. Moj mąż pyta czy napewno to nie biliźniaki :)
 
Do góry