reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

o przepraszam za dwa prawie identyczne posty, chcialam edytowac... cos nie wyszlo ;/

poziomki wiem,wiem :) z Bartoszkiem w 6 mc juz bylo ladnie brzuszek widac, wiec teraz to juz kwestia 3-4 tygodni a brzuszek bedzie duzo bardziej widoczny. Choc jak zaloze np. tunike to brzuszek juz sie odznacza, chyba widac ,ze ciazowy bo taki okraglutki,ale jak mam np. spodnie + koszulke,czy luzniejsza bluzke to juz nie tak latwo cos dojrzec :)
A wiadomo,ze bez ubrania to widac najlepiej. Tak to i u mnie widac ze jest juz troszke ciazowo zaokraglony
 
reklama
Harsza - to maluszek tam zadomowił się już chyba na dobre:-D super brzunio!

poziomki
- jak taki brzuszek to może faktycznie ze dwie lub trzy poziomeczki nosisz pod serduszkiem?:-D


wy mnie nie straszcie z tymi miseczkami E/F !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:no::no::no:
 
No to teraz ja się moim "malym" brzuszkiem pochwale:-p, tydzień 13
moja waga 55,5 kg , czyli niestety 3,5 kg na plusie :crazy:

m
 
Brzuszki przecudne :D Oglądam sobie i pocieszam się, że sama nie jestem z takim bębnem z przodu..
Tak mnie naszło jakoś, że za szybko urosłam :/
Byłam u ciotki a tam dwie ciężarówki, jedna z terminem na 7 marca płaska jak decha (a to jej druga ciąża), a druga z terminem na styczeń miała chyba mniejszy niż ja :''''''''/
Z jednej strony się cieszę, bo to takie słodkie mieć fajny okrąglutki ciążowy brzunio, ale w starciu z płaskimi dżagami, co jak najdłużej chcą wyglądać jak po wyjściu z fitnessclubu, to mi mina rzednie..
 
reklama
Malina Ty się nie przejmuj, ja mam koleżankę, która ma termin na pierwszą połowę grudnia i właśnie kupiła pierwsze spodnie ciążowe, bo ją te swoje "trochę zaczęły cisnąć" :oo2:
ja się już w żadne nie mieszczę :oo:
 
Do góry