reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Ja przed olem mialam B. W czasie ciazy D...Po urodzeniu:E... Pozniej zmalaly do c..i teraz duze D... Ale strasznie mi oklaply cycusie mimo zabiegow i kosmetykow roznych...
Mialam tyle mleka ze normalnie jakbym zamiast piersi to kamienie nosila.
 
reklama
poziomki no pelna geba buszek rosnie:)ale bez obaw ja mialam taki w 8tyg wiec tez wczesnie tylko ze u Ciebie to 3ciaza a u mnie pierwsza:|
 
Własnie wróciłam z Triumpha bo nie wchodziłam w swoje staniki (miseczka B) i ... okazało się że wróciałam z miseczką D bo w C też nie weszłam. Co bedzie dalej?
 
poziomki no,no brzuszek juz widoczny ,sliczny :tak:

tez musze swoj brzuchol wywalic i zrobic fotke. Tak juz brzuszek tez troszke widoczny, ja przynajmniej widze :) ale w ubraniu to juz roznie,zalezy co zaloze ,ale ktos kto nie wie,ze w ciazy jestem to nie zorientuje sie ze to ciazowy brzuszek raczej :)

a i wreszcie metr znalazlam :) wypadl mi jakos przez szuflade i wpadl pod nia/za nia.
Ale w koncu go wypatrzylam.
W brzuszku 69 cm,troszke na + ,ale jeszcze nic szczegolnego :)
a niedlugo jak mi wywali brzuchol to bedzie pewnie rosl z dnia na dzien :)
czasem to sie zastanawiam gdzie ta moja ciaza (jesli mdlosci akurat odpuszczaja ; ) )

a cyce tez mi jakos szczegolnie nie rosna.... sa napewno pelniejsze,ale nie ma zadnych drastycznych zmian w rozmiarze.
 
poziomki no,no brzuszek juz widoczny ,sliczny :tak:

tez musze swoj brzuchol wywalic i zrobic fotke. Tak juz brzuszek tez troszke widoczny, ja przynajmniej widze :) ale w ubraniu to juz roznie,zalezy co zaloze ,ale ktos kto nie wie,ze w ciazy jestem to nie zorientuje sie ze to ciazowy brzuszek raczej :)

a i wreszcie metr znalazlam :) wypadl mi jakos przez szuflade i wpadl pod nia/za nia.
Ale w koncu go wypatrzylam.
W brzuszku 69 cm,mierzone w poludnie,troszke na + ,ale jeszcze nic szczegolnego :) choc na sam wieczor zaraz po kolacji to nawet pelniejszy o 3 cm,ale to chyba wiekszosc tak ma, ze brzuch rano i wieczorem sie rozni.
a niedlugo jak mi wywali brzuchol to bedzie pewnie rosl z dnia na dzien :)
czasem to sie zastanawiam gdzie ta moja ciaza (jesli mdlosci akurat odpuszczaja ; ) )

a cyce tez mi jakos szczegolnie nie rosna.... sa napewno pelniejsze,ale nie ma zadnych drastycznych zmian w rozmiarze.
 
reklama
Do góry