reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

agacina - pomarudzić zawsze można... wiele z nas ma kompleksy + jeszcze wahania nastrojów... a ze zdjęć wynika że ty na prawdę laseczka pierwsza klasa jesteś:-D
 
reklama
Agacina...kompleksy to jedno a zdrowy rozsądek to drugie....nigdy nie będziemy doskonałe..tak ten na górze zarządził i nie ma co rozpaczać...ja też mam skłonności do tycia ale im mniej o tym myślę tym lepiej na tym wychodzę....im bardziej się starałam schudnąć tym bardziej tyłam...to błędne koło...a teraz najważniejsze jest zdrowe dziecko - bynajmniej dla mnie- a nie to jak wyglądam!...później będę się tym martwić- wolę to niż stanie i płacz nad chorym dzieckiem...tyjemy tyle ile potrzebuje nasze dziecko nie tyle ile nam się podoba czy chcemy...od Nas wymagany jest rozsądek - by jeść dla dwóch a nie ZA dwóch- i wszystko...
Nie jesteś sama i pamiętaj ,że po to tu jesteśmy - aby pomóc, ale musisz też się zastanowić nad sobą w tym wszystkim i nad tym co dla Ciebie jest teraz najważniejsze!!;-)Ściskam!
 
agacina ja tez licze, ze 20 nie utyje, ale pocieszam sie, ze mam tu kolezanki ktore po 28 przytyly i w zasadzie wiekszosc zrzucila co do kg nie wysilajac sie specjalnie...
 
moja kozielanka przytyła w pierwszej ciąży 20 kg, przy drugiej prawie 40 kg a teraz jest w trzeciej ciąży i jest przerażona bo statystycznie powinna przytyć koło 60 kg!!:szok::szok:
oczywiście żartuje z tego, no bo co ma robić?! ;-)

a tak poważnie to ja uważam, że jestem idealna - mam duży tyłek, mikro cycki, małą głowę, chude łydki, wielkie uda, nos jakby mi ktoś za wcześnie przed nim zamknął drzwi, trzy włosy na krzyż, jedną źrenicę wyżej drugą niżej co daje efekt klapniętego oka, przesunięty zgryz, płaską czaszkę i brzuch permanentnie w 2 miesiącu ciąży - DRUGIEJ TAKIEJ NIE MA NA ŚWIECIE!!! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
od Nas wymagany jest rozsądek - by jeść dla dwóch a nie ZA dwóch- i wszystko...
Nie jesteś sama i pamiętaj ,że po to tu jesteśmy - aby pomóc, ale musisz też się zastanowić nad sobą w tym wszystkim i nad tym co dla Ciebie jest teraz najważniejsze!!;-)Ściskam!
No wlasnie o to mi chodzi, musze przestac zrec :p a cwiczenia tez nie zaszkodza, bo aktywne mamy latwiej rodza :) Tak wiec musze sie opanowac i zadbac o moja ciaze i dzidziusia :) zreszta lekarze tez sa tego zdania by za duzo nie przytyc.
wie ktoras jak sie cwiczy na tej duzej pilce w ciazy? A moze joga? Probowala ktoras moze? Moze na youtubie cos znajde :)

Ktoras tez ma ochote na cwiczonka w ciazy?
 
Do góry