reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Oj pomyslowy ten twoj maz, kociu. Tylko niech to gdzies zarejestruje jako prototyp, bo jak nasi mezowie podpatrza to sciagna od niego jak nic, a tak to jeszcze kaska z tego bedzie ;-) :-)
 
Kurczątko,ja tez przytyłam:zawstydzona/y: :-( buuu,to wszystko przez to że jem jak głupia i wogóle sie nie ograniczam....ale do świąt chyba ogranicze słodycze i tuczniki jak napisała WIKI:-D Mówię wam,jaka ze mnie sie krowa zrobila...
 
E tam Olu,na pewno przesadzasz:tak:

A ja znowu odwrotnie z tym jedzeniem-np.dziś wypiłam trzy kawy,ze dwie herbaty,sok z pomarańczy i cytryn,zjadłam dwie bułeczki maślane i kotleta mielonego...T o ostatnie z musu i rozsądku...
 
Eeee nieeeeee...Idę Zuzi butlę szykować i chyba lulu...Jutro mam ogrom spraw do załatwienia...Bleeee....
 
kocia ty chudzino:-p
A u mnie kurcze najgorsze jest to ze ja napradwe malo jem, a waka ani rusz rusz. Przeciez nie bede glodowki strzelac. To taka cholerna przemiana materii:wściekła/y:
 
Ja jade dzisiaj kupic rowerek jednak bo na ta bieznie to miejsca nie mamy niestety:-( ...Takze dolacze do grona rowerowych mamusiek:-) ,a i moge dzisiaj ogladac moje seriale i cwiczyc..przyjemne z pozytecznym to mi sie podoba:tak:
 
reklama
Do góry