reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Wiki az musialam cofnac zobaczyc, do kogo ta odpwiedz, bo nie myslalam ze do mnie:-p Kochana, ja nie chce schudnac bog wie jak, ale tak zeby bylo tak jak przed ciaza, pare kilo tylko:tak: :-)
 
No, ja od dzisiaj do swiat koniec ze slodyczami, nawpierdzielam sie w swieta:tak: A kilogramy, hmmm chyba jednak zamowie te tabletki:-)
 
Ja juz napisalam do WIoli na gg ale narazie mi nei odpisuje,,ciekawe tylko czy trzeba cwiczyc przy tych tabletkach bo z tym bedzie gorzej.:laugh2: ...ja tez od dzisiaj koniec ze slodyczami i cala reszta....az mnie nosi dzisiaj z glodu hehe zeby cos przekasic:tak: ale bede twarda...widzialam bieznie dzisiaj z przeceny i kurcze chyba namowi meza zeby mi kupil,wtedy moge tak jak Kocia cwiczyc i czytac albo ogladac tv;-) :tak:
 
Oj bieznia to nie dla mnie, nienawidze biegac. Ale rowerek jest i jezdze codziennie, no moze prawie, ale czeste orawie. A ostatnio podsunelam mezowi zeby przeniesc rowerek do salonu, co bym mogla jezdzic i tv ogladac, ale si etylko w glowe popukal, to chyba znaczylo ze nie;-) :-D Na razie jezdze i czytam, tez jest ok:tak:
 
wez i sama przenies ;-) :tak: hehe...a i pisac do Nas mozesz bo w sumei rece wolne wiec laptop na oparcie i jedziesz hihi..superowy ten rowerek:-)
 
reklama
przenioslabym, tym bardziej ze jest na kolkach tylko miejsca brak, a teraz jak jeszcze malego zabawki sie porozklada to przejsc nie mozna;-)
 
Do góry